PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

5 rzeczy, których nie wiesz o networkingu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 lut 2017 07:40

5 rzeczy, których nie wiesz o networkingu fot. CMG

26 stycznia, w siedzibie firmy BuroHappold Engineering odbyły się kolejne warsztaty organizowane przez Construction Marketing Group, pt. “5 rzeczy, których nie wiesz o networkingu” prowadzone przez Grzegorza Turniaka, niestrudzonego orędownika oraz pasjonata networkingu. W warsztatach wzięli udział przedstawiciele firm z branży budowlanej i nieruchomości komercyjnych, liderzy marketingu, rozwoju biznesu oraz komunikacji.

REKLAMA

- Misją Construction Marketing Group (CMG) jest dostarczenie narzędzi oraz platformy do rozwoju biznesu. Osiągamy to poprzez networking oraz integrację liderów, promocję strategicznej roli marketingu w branży, edukowanie branży w zakresie trendów rynkowych oraz rozwój zawodowy i osobisty członków stowarzyszenia. Do prowadzenia warsztatów zapraszamy kluczowych ekspertów w danej dziedzinie - powiedziała Katarzyna Chwalbińska – Kusek, BuroHappold Engineering, założycielka Construction Marketing Group.

Warsztaty rozpoczęły się sesją pozytywnych relacji prowadzoną przez Grzegorza Turniaka oraz Beatę Kalinowską z Akademii Rekomendacji. Konferencje i seminaria są nie tylko źródłem wiedzy jawnej prezentowanej przez prelegentów. Są również okazją do wymiany wiedzy ukrytej i doświadczeń uczestników. Statystyki pokazują, że ponad 70% ich uczestników nie czuje się komfortowo podczas konferencji, nie mają śmiałości w „przełamywaniu lodów” podczas takich wydarzeń. Uczestnicy koncentrują się głównie na warstwie merytorycznej konferencji, tracąc unikalną okazję poznania ludzi w branży stworzoną przez organizatorów eventu.

- Networking to danie szansy przypadkowi, ale nie zdanie się na przypadek. To strategiczna umiejętność, której można się nauczyć poprzez poznanie modeli oraz praktykę - dodał Grzegorz Turniak.

Podczas warsztatów CMG próbowano odpowiedzieć na pytania, m.in.: Networking służy do budowania sieci kontaktów z korzyścią dla firmy oraz rozwoju osobistego. Jak zachować przyzwoity balans, aby interesy własne nie były źle interpretowane przez rozmówców? W jaki sposób, jeśli w ogóle można, sterować networkingiem? Czy można przygotować strategie networkingowe dla konkretnego wydarzenia? Jak elegancko i nie nachalnie sprzedawać w ramach zbudowanej sieci kontaktów? Zbudowaliśmy relacje i co? Jak najkorzystniej kontynuować pozyskany kontakt? Jak utrzymać nowy kontakt po evencie?

Warsztaty zakończyły się przygotowaniem i prezentacją tzw. elevator speech przez każdego z uczestników. Miłym akcentem było również losowanie książek dotyczących efektywnego networkingu.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions Partner serwisu - Zinel

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA