PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

ABB otworzy nowe biuro w kompleksie High5ive

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 05 kwi 2018 11:11

ABB otworzy nowe biuro w kompleksie High5ive High Five (mat.pras.)

ABB rozszerza swoją działalność w Krakowie. Firma, w ramach globalnego Centrum Usług Wspólnych, wynajęła ponad 8,3 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w budowanym przez Skanska kompleksie High5ive. To już druga, obok Axis, inwestycja zrealizowana przez spółkę biurową Skanska w stolicy Małopolski, do której wprowadzą się pracownicy ABB.

REKLAMA

Dzięki powierzchni wynajętej w High5ive, ABB stanie się największym najemcą w realizowanej inwestycji. Jest również głównym najemcą wyróżniającego się charakterystyczną białą elewacją biurowca Axis, położonego przy Rondzie Mogilskim. Łącznie firma ABB zajmuje w budynkach Skanska ponad 26 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Kolejny etap współpracy z ABB to dla nas dowód na to, że miejsca, które tworzymy, odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających firm i ich pracowników. Będąc globalnym graczem możemy z wyprzedzeniem obserwować w jakim kierunku rozwijają się miasta stawiane często jako wzór zagospodarowania przestrzennego. Dzięki temu szybko adaptujemy rozwiązania jakich oczekują mieszkańcy polskich miast, coraz bardziej świadomi swoich potrzeb i globalnych trendów. Dlatego High5ive to również plac z różnorodną roślinnością i siedziskami, który już niebawem zazieleni się po raz pierwszy. To również otwarty parking Bike5ive, wraz z miejscami do mycia i naprawy rowerów. To pierwsze tego typu miejsce w Krakowie. Tworzymy nową energię w centrum miasta - mówi Ewelina Kałużna, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania portfelem nieruchomości w spółce biurowej Skanska.

Skanska realizuje High5ive w samym centrum Krakowa, przy ul. Pawiej. Ambicją inwestora jest stworzenie parku biurowego z wyznaczonymi strefami do pracy coworkingowej oraz wypoczynku dla mieszkańców Krakowa. W parterach kompleksu znajdować się tu będą restauracje, kawiarnie, a między budynkami od strony Galerii Krakowskiej – zielona wyspa z siedziskami.

High5ive to już trzecia inwestycja biurowa Skanska w Krakowie – po projektach Kapelanka 42 i Axis. Pierwszy budynek, położony bliżej torów od strony Galerii Krakowskiej, otrzymał już pozwolenie na użytkowanie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA