PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Akcje Echo Polska Properties w nowych rękach

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 23 sie 2016 10:40

Akcje Echo Polska Properties w nowych rękach Fot. Fotolia

Pakiet akcji Echo Polska Properties N.V. zmienia właściciela. Papiery trafią do portfela spółki Lisala i dyrektora finansowego funduszu Redefine Properties Limited.

REKLAMA

Zgodnie z umową sprzedaży Lisala zobowiązała się kupić 12.863.228 akcji Echo Polska Properties, stanowiących ok. 2,5 proc. kapitału zakładowego spółki. Z kolei umowa z Leonem Kokiem, dyrektorem finansowym Redefine Properties Limited zakłada zbycie 25.726.456 akcji Echo Polska, stanowiących ok. 5 proc. kapitału zakładowego.

- W związku z sprzedażą akcji na rzecz Lisala oraz na rzecz dyrektorów Redefine, a także z powodu wyrażenia zgody przez Lisala na bycie związanym zakazem zbywania akcji Echo Polska przez pięć lat po dopuszczeniu akcji Echo Polska do obrotu na giełdzie w Johannesburgu, Redefine zgodził się na skrócenie okresu zbywania akcji Echo Polska należących do Echo Prime do jednego roku po dopuszczeniu akcji Echo Polska do obrotu na giełdzie w Johannesburgu - podaje Echo Investment w komunikacie.

Cena sprzedaży wynosi 12.863.228 EUR i ma zostać zapłacona przez Lisala do dnia 1 kwietnia 2018 r. W przypadku drugiej umowy cena sprzedaży została ustalona na poziomie 25.726.456 EUR i będzie płatna w dwóch transzach.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA