PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Allianz Polska z nowym adresem w Gdyni

  • Autor: propertynews.pl
  • 23 sie 2017 09:24

Allianz Polska z nowym adresem w Gdyni Ekolan

Allianz Polska podpisała umowę najmu na ponad 200 mkw. powierzchni usługowo- biurowej w biurowcu Enter w Gdyni. Ten nowoczesny kompleks oferuje prawie 5 tys. mkw. powierzchni biurowej.

REKLAMA

W procesie wyboru powierzchni biurowej w Gdyni, najemcy doradzała firma doradcza Litwiniuk Property.

Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym. Działa od 20 lat oferując ubezpieczenia majątkowe, na życie i zdrowotne, fundusz emerytalny, fundusze inwestycyjne oraz pracownicze programy emerytalne. Obecnie z usług Allianz korzysta 1 300 000 osób indywidualnych oraz firm.

- Jako grupa wprowadzamy zupełnie nowy standard naszych placówek. Dbamy o każdy ich szczegół, zapewniając naszym pracownikom i partnerom miejsca nowoczesne, wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, komfortowe i przyjazne w użytkowaniu. Placówka Allianz w Enter Office będzie jedną z pierwszych w Polsce zaprojektowaną w nowym standardzie - powiedział Wojciech Mika – ekspert ds. zarządzania nieruchomościami Allianz Polska.

- Trójmiasto jest na czołowej pozycji w Polsce, pod kątem ilości dostępnej nowoczesnej powierzchni biurowej. Zarówno w Gdańsku, jak i w Gdyni dynamicznie rozwija się sektor IT/SSC/BPO. Międzynarodowe korporacje stale zwiększają swoje zatrudnienie, tym samym zwiększając ilość wynajmowanej powierzchni biurowej. Część firm ze względu na brak już dostępności powierzchni w obecnym biurowcu, relokuje swoje biura do nowo powstających biurowców klasy A w Trójmieście. Większość transakcji na lokalnym rynku biurowym dotyczy firm, które już prowadziły swoją działalność w Trójmieście, ale również korporacji, które jeszcze nie posiadały swoich siedzib w tej części Polski - - powiedział Patryk Litwiniuk, dyrektor generalny firmy doradczej Litwiniuk Property.

Obecnie podaż nowoczesnej powierzchni biurowej w Trójmieście wynosi około 650 000 mkw. Największa ilość powierzchni przypada kolejno na Gdańsk, Gdynię i Sopot. Wskaźnik pustostanów w Trójmieście obecnie wynosi około 12proc. i jest to dobry wynik na tle miast wojewódzkich. Czynsze za powierzchnie biurowe klasy A w Trójmieście, utrzymują się niezmiennie od około trzech lat na poziomie 12,50 - 14,00 Euro/mkw.

Enter to A klasowy biurowiec znajdujący się przy ulicy Śląskiej 47, w sąsiedztwie wielu firm i instytucji, między innymi Asseco, Thomson Reuters, Prokomu, Banku Pekao SA, Chipolbroku oraz Urzędu Miasta. Z ostatniej kondygnacji dostępne są tarasy, a biura mają widok na śródmieście Gdyni, z portem i morzem w tle. Miejsca parkingowe zlokalizowane są w hali garażowej oraz na zewnętrznym parkingu. Przewidziano także miejsca dla rowerów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA