PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Amerykańskie korporacje polują na polskich pracowników. Jak? Zdalnie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 mar 2016 15:57

Amerykańskie korporacje polują na polskich pracowników. Jak? Zdalnie Fot. Fotolia

Polscy specjaliści od lat są łakomym kąskiem dla zagranicznych korporacji. Naszych ekspertów wyróżnia doświadczenie, wiedza i wysokie kwalifikacje. Polski oddział firmy Crossover zajmie się poszukiwaniem ekspertów z branż: IT, finansów, czy kadr zarządzających dla globalnych firm z listy Fortune 500. Największą zaletą takiego zatrudnienia jest praca zdalna - za amerykańskie stawki.

REKLAMA

Polscy specjaliści - amerykańskie wynagrodzenie

Firmy poszukują najlepszych i zdają sobie sprawę, że nie każdy ekspert poświęci dom, rodzinę i najbliższych, żeby zmienić miejsce pracy i przenieść się np. na inny kontynent. Polska może pochwalić się dostępnością wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, posiadających dyplomy renomowanych uczelni. Był to jeden z głównych argumentów, dlaczego firma Crossover postanowiła umieścić swoje przedstawicielstwo w naszym kraju. 

- W dobie globalizacji rynek pracy nie posiada żadnych barier. Model Remote Work pozwala na wieloletnie, pełnoetatowe zatrudnienie z dowolnego miejsca na ziemi. Jego największą zaletą jest system płacowy, który opiera się na zasadzie standaryzacji wysokości pensji. Pracując w polskich warunkach, otrzymujemy amerykańską pensję. Dzięki temu specjaliści mają możliwość pełnoprawnego, długoterminowego zatrudnienia, w przeciwieństwie do freelancingu. Nasza firma planuje zatrudnić przynajmniej 1000 polskich specjalistów – mówi Per Markus Törnberg, Country General Manager w firmie Crossover Poland.

Crossover ma swoje korzenie w Stanach Zjednoczonych. W ubiegłym roku firma postanowiła powołać Country General Managerów, którzy piastują swoje stanowiska na całym świecie. Od listopada do listy pierwszych krajów zarządzanych przez Country General Managerów dołączyła: Polska, Rumunia, Ukraina, Rosja, Turcja oraz Pakistan. Zadaniem Country General Managerów jest nadanie nowego wymiaru w sposobie rekrutacji najlepszych specjalistów na rynku. Stali się oni ambasadorami marki i wspierają w procesie rekrutacji i poszukują wykwalifikowanych kadr.

Około 60 proc. oferowanych przez firmę Crossover miejsc pracy dotyczy branży IT (głównie ekspertów ds. programowania). Pozostałe oferty dotyczą m. in. finansów, księgowości, marketingu, kadry zarządzającej oraz grafiki komputerowej.

Obecnie firma współpracuje ze specjalistami z 80 krajów i 2328 miast na całym świecie. Od 2015 roku posiada również swoje przedstawicielstwo w Polsce. Country General Managerem firmy w Polsce jest Per Markus Törnberg.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA