PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Amstar planuje kolejne inwestycje w Polsce

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 20 gru 2017 07:49

Amstar planuje kolejne inwestycje w Polsce Jeffrey E. Stonger, co-head of Europe Amstar

Po sukcesie Złotej 44, Amstar planuje kolejne projekty. - Chcemy kontynuować inwestycje w całej Polsce, koncentrując się na nieruchomościach mieszkaniowych, biurowych i logistycznych - zapowiada Jeffrey E. Stonger, co-head of Europe Amstar.

REKLAMA

Polska to atrakcyjny region dla inwestorów? Jakie nieruchomości cieszą się największym powodzeniem? Centra handlowe? Hotele?

 Jeffrey E. Stonger, co-head of Europe Amstar: Kraj jest w pierwszej dziesiątce największych gospodarek w Unii Europejskiej pod względem PKB i osiąga bardzo dobre wyniki w regionie.

Jeśli jednak chodzi o hotele, to - jako produkty inwestycyjne - są najbardziej wrażliwe na zmiany makroekonomiczne i geopolityczne, dlatego warto być ostrożnym.

Czy planujecie Państwo inne inwestycje w naszym kraju, po sukcesie inwestycji Złota 44?

Jak najbardziej. Chcemy kontynuować inwestycje w całej Polsce, koncentrując się na nieruchomościach mieszkaniowych, biurowych i logistycznych.

Aktualnie mamy dwóch partnerów inwestycyjnych w Warszawie, ale z czasem planujemy rozbudować nasz europejski zespół.

Czy Amstar otworzy się na nowe segmenty rynku?

Przede wszystkim wierzymy, że w Polsce jest duża szansa na rozwój rynku wysokiej jakości projektów mieszkaniowych - i to nie tylko w Warszawie. Mniej będziemy się skupiać na centrach handlowych, biorąc pod uwagę istniejącą podaż. Nie planujemy natomiast inwestycji w rynek hotelowy. Ta działalność - poza ryzykiem, o którym wspomniałem - wymaga odpowiedniego zespołu do zarządzania tymi zasobami. To nie jest nasza specjalizacja.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA