PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

ArchiDoc podwoił zatrudnienie w ciągu dwóch lat

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 maj 2015 14:58

ArchiDoc podwoił zatrudnienie w ciągu dwóch lat

Spółka ArchiDoc, specjalizująca się w usługach z zakresu back office i zarządzania dokumentami, w ciągu pierwszych czterech miesięcy 2015 roku zatrudniła ponad 100 nowych pracowników. Wkrótce zespół powiększy się o kolejną setkę osób. W roku 2014 ArchiDoc zanotował podobną skalę rozwoju, co daje blisko 100 proc. wzrost zatrudnienia w ciągu dwóch lat.

REKLAMA

Spółka powiększa swój zespół w związku z rozwojem nowych projektów. W ciągu ostatnich miesięcy ArchiDoc, w ramach konsorcjum, wygrał m.in. przetarg na obsługę dokumentów PGE. Spółka pozyskała także kilkunastu nowych klientów z sektora finansowego, ubezpieczeniowego, energetycznego oraz administracji publicznej. Jednocześnie ArchiDoc rozwija zakres współpracy
z dotychczasowymi odbiorcami usług. Do końca 2015 roku łączna liczba pracowników
i współpracowników spółki przekroczy 950 osób.

A rchiDoc jest jednym z największych graczy na rynku usług zarządzania dokumentami i back-office w Polsce. Buduje rozwiązania eliminujące ilość dokumentacji papierowej w polskich przedsiębiorstwach i instytucjach. Spółka posiada 3 własne centra operacyjne w Chorzowie, Warszawie i Młochowie. Prowadzi także kilkadziesiąt kancelarii dokumentów w siedzibach klientów na terenie całego kraju.

- Szukamy zaangażowanych i lojalnych osób. Gross naszego zespołu stanowią młodzi ludzie, dla których często jesteśmy pierwszym miejscem zatrudnienia po zakończeniu nauki. Pracownikom oferujemy komfortowe i stabilne miejsce pracy, a najlepszym proponujemy indywidualne ścieżki rozwoju. Cieszę się, że nasz zespół managerski i zarządzający to osoby związane z firmą od wielu lat – mówi Konrad Rochalski, prezes zarządu ArchiDoc.

Obecnie ArchiDoc poszukuje osób na stanowiska rejestratorów danych, pracowników kancelarii oraz archiwistów. Zatrudnienie można znaleźć m.in. w Chorzowie, Warszawie, Rzeszowie, Szczecinie
i Krakowie. Na członków zespołu spółki, niezależnie od formy zatrudnienia, czeka atrakcyjna oferta ubezpieczeń medycznych i karnetów sportowych.

W styczniu 2015 roku ArchiDoc otrzymał prestiżową nagrodę Outsourcing Star w kategorii archiwizacja dokumentów. Wyróżnienie przyznawane jest najszybciej rozwijającym się firmom z branży outsourcingowej.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA