PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

ARiMR pozostanie w Poleczki Business Park

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 sty 2015 11:42

ARiMR pozostanie w Poleczki Business Park

Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa podpisała nową umowę najmu w kompleksie Poleczki Business Park. Na jej podstawie agencja zajmować będzie ponad 17 000 mkw. powierzchni do 2022 roku, co jest jedną z największych transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych w 2014 roku. Zarówno najemca, jak i deweloper nie ujawniają szczegółów transakcji.

REKLAMA

- To ogromne wyróżnienie dla Poleczki Business Park. Zawarcie tej umowy potwierdza, że praca jaką wkładamy zarówno w budowę, jak i zarządzanie kompleksem, jest doceniana przez naszych wymagających klientów. - komentuje Jarosław Prawicki, dyrektor sprzedaży i marketingu UBM Polska.

- Cieszymy się, ponieważ poza tym, że grono naszych klientów stale się powiększa to jest to już kolejny najemca, który decyduje się pozostać w ramach naszego parku biurowego. - dodaje Prawicki.

Deweloper stale rozwija wachlarz dostępnych w parku usług, w odpowiedzi na potrzeby najemców udoskonalana jest siatka połączeń shuttle bus, a jeszcze w tym roku w kompleksie zacznie funkcjonować przedszkole. Wiosną zostanie powiększona prywatna stacja rowerowa Veturilo.

Obecnie trwa realizacja trzeciej fazy Poleczki Business Park. W ramach kolejnego etapu kompleksu biurowego powstaną dwa budynki o łącznej powierzchni 17 000 mkw. (8 500 mkw. każdy). Oddanie pierwszego z nich planowane jest na IV kw. 2015.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA