PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Artur Lebiedziński za sterami PHN

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 wrz 2013 18:16

Rada nadzorcza Polskiego Holdingu Nieruchomości delegowała Artura Lebiedzińskiego do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu spółki na okres nie dłuższy niż 3 miesiące.

REKLAMA

Artur Lebiedziński zasiada w radzie nadzorczej PHN S.A. od 26 czerwca 2013 roku. Uchwałą rady nadzorczej został oddelegowany do pełnienia funkcji prezesa na okres nie dłuższy niż 3 miesiące, co wynika z art. 383 § 1 Kodeksu Spółek Handlowych.

- Pan Artur Lebiedziński ma rozległe doświadczenie zarówno na rynku nieruchomości jak i finansowym. To daje pewność, iż Grupa będzie kierowana przez osobę o odpowiednich kwalifikacjach - mówi Józef Banach, Przewodniczący Rady Nadzorczej PHN S.A.

Artur Lebiedziński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 2003 roku ukończył International Institute for Management Development (IMD) w Lozannie, gdzie uzyskał tytuł MBA. Jest założycielem i partnerem zarządzającym w OMNICAPITAL oferującym usługi bankowości inwestycyjnej i doradztwa finansowego w projektach fuzji i przejęć oraz pozyskania kapitału własnego i dłużnego. Jest także członkiem Rad Nadzorczych Finder S.A. oraz PayUp Polska S.A.

W latach 2006-2007 pełnił funkcję dyrektora oraz współzarządzającego w Societe Generale, gdzie był odpowiedzialny za pozyskanie i przeprowadzenie transakcji finansowania strukturalnego i dłużnego dla głównych linii biznesowych Societe Generale w Polsce: finansowania projektowego, finansowania akwizycji, finansowania w sektorze metals and mining, sekurytyzacji oraz finansowania w sektorze nieruchomości. W latach 2004-2006 pełnił funkcję Dyrektora w CA IB InvestmentBank, gdzie zarządzał projektami doradztwa finansowego realizowanymi w obszarze bankowości inwestycyjnej przez CA IB. W latach 2001-2002 pełnił funkcję Managera w Banc of America Securities w Londynie, gdzie był odpowiedzialny m.in. za pozyskanie transakcji doradczych w sektorze instytucji finansowych.

- Dziękując Radzie Nadzorczej za powierzenie mi funkcji prezesa zarządu mam nadzieję, że w najbliższych miesiącach wspólnie z Zarządem będziemy kontynuować wzrost wartości rynkowej Spółki - mówi Artur Lebiedziński.


 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA