PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Atrium 1 z rekordową umową najmu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 wrz 2013 18:20

Atrium 1 z rekordową umową najmu

Skanska Property Poland podpisała największą w ostatnich latach umowę najmu w Centralnym Obszarze Biznesu – w powstającym przy rondzie ONZ biurowcu Atrium 1. Głównym najemcą budynku będzie Bank Zachodni WBK z Grupy Santander.

REKLAMA

Umowa podpisana została na 12 lat i obejmuje łącznie ponad 12 200 mkw. Jest to największa od kilku lat nowa umowa najmu w biznesowym centrum Warszawy (tzw. Central Business District). Poza powierzchnią biurową w budynku na parterze będzie znajdował się oddział Banku.

- Dla Banku Zachodniego WBK, trzeciego banku w Polsce, wybór Atrium 1 był naturalny. W biurowcu będzie mieściła się główna siedziba Banku wraz z jego „flagowym" oddziałem. Lokalizacja w biznesowym centrum Warszawy, miejscu prestiżowym i nowoczesnym, pozwoli na silną promocję i ekspozycję marki - powiedział Paweł Dziedzina, dyrektor ds. biznesowego zarządzania nieruchomościami w Banku Zachodnim WBK.

- Wybór Atrium 1 na swoją siedzibę przez najemcę o renomie, jaką cieszy się Bank Zachodni WBK, to dla nas duże wyróżnienie, a jednocześnie kolejny sukces. Zainteresowanie, jakim cieszy się Atrium 1, wynika zarówno z wysoko zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jak i jakości powierzchni biurowej, komfortu i doskonałej lokalizacji. Jestem przekonany, że Atrium 1, nasz flagowy projekt, dołączy do grona biurowców Skanska wynajętych w 100% i sprzedanych jeszcze przed ukończeniem budowy - powiedział Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. leasingu i zarządzania wartością budynków w Skanska Property Poland.

Poza Bankiem Zachodnim WBK, najemcami budynku są Skanska Property Poland oraz firma doradcza CBRE, z którą Skanska obecnie renegocjuje zawartą wcześniej umowę najmu.

Atrium 1 oferuje łącznie 18 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Jego oddanie do użytku planowane jest na koniec 2013 roku.

Deweloperowi w transakcji doradzała firma CBRE, natomiast najemcę reprezentowała firma Colliers International.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA