PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Atrium 1 z rekordową umową najmu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 wrz 2013 18:20

Atrium 1 z rekordową umową najmu

Skanska Property Poland podpisała największą w ostatnich latach umowę najmu w Centralnym Obszarze Biznesu – w powstającym przy rondzie ONZ biurowcu Atrium 1. Głównym najemcą budynku będzie Bank Zachodni WBK z Grupy Santander.

REKLAMA

Umowa podpisana została na 12 lat i obejmuje łącznie ponad 12 200 mkw. Jest to największa od kilku lat nowa umowa najmu w biznesowym centrum Warszawy (tzw. Central Business District). Poza powierzchnią biurową w budynku na parterze będzie znajdował się oddział Banku.

- Dla Banku Zachodniego WBK, trzeciego banku w Polsce, wybór Atrium 1 był naturalny. W biurowcu będzie mieściła się główna siedziba Banku wraz z jego „flagowym" oddziałem. Lokalizacja w biznesowym centrum Warszawy, miejscu prestiżowym i nowoczesnym, pozwoli na silną promocję i ekspozycję marki - powiedział Paweł Dziedzina, dyrektor ds. biznesowego zarządzania nieruchomościami w Banku Zachodnim WBK.

- Wybór Atrium 1 na swoją siedzibę przez najemcę o renomie, jaką cieszy się Bank Zachodni WBK, to dla nas duże wyróżnienie, a jednocześnie kolejny sukces. Zainteresowanie, jakim cieszy się Atrium 1, wynika zarówno z wysoko zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jak i jakości powierzchni biurowej, komfortu i doskonałej lokalizacji. Jestem przekonany, że Atrium 1, nasz flagowy projekt, dołączy do grona biurowców Skanska wynajętych w 100% i sprzedanych jeszcze przed ukończeniem budowy - powiedział Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. leasingu i zarządzania wartością budynków w Skanska Property Poland.

Poza Bankiem Zachodnim WBK, najemcami budynku są Skanska Property Poland oraz firma doradcza CBRE, z którą Skanska obecnie renegocjuje zawartą wcześniej umowę najmu.

Atrium 1 oferuje łącznie 18 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Jego oddanie do użytku planowane jest na koniec 2013 roku.

Deweloperowi w transakcji doradzała firma CBRE, natomiast najemcę reprezentowała firma Colliers International.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA