PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Azjatycki gigant na rynku wynajmu powierzchni biurowej debiutuje w Rondo 1

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 wrz 2015 12:05

Azjatycki gigant na rynku wynajmu powierzchni biurowej debiutuje w Rondo 1 Rondo 1

Compass Offices, jedna z największych firm na azjatyckim rynku biur serwisowych otworzyła placówkę w Warszawie. To pierwsza lokalizacja i jednocześnie główna siedziba firma celującej w ekspansję na terenie całej Europy.

REKLAMA

Firma otworzyła pierwsze biuro w Warszawie. Jest ono zlokalizowane na 10 piętrze w prestiżowym budynku Rondo 1. Na powierzchni blisko 2000 mkw. może pomieścić około 60 firm, którym zaoferuje wynajem biur serwisowanych i wirtualnych, sale konferencyjne, usługi sekretarskie oraz najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne i komunikacyjne.

Compass Offices chce działać w 5 lokalizacjach w Polsce, umacniając tym samym swoją pozycję na świecie. W nachodzących miesiącach otwarte zostaną kolejne centra na Filipinach, w Szanghaju, Chinach i Australii.

- W ciągu ostatnich pięciu lat Polska osiągnęła najwyższy wskaźnik wzrostu PKB w krajach Unii Europejskiej i znalazła się w centrum międzynarodowych projektów i inwestycji. To kraj, w którym gospodarka rozwija się dzięki małym i średnim przedsiębiorcom oraz firmom, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą. Wraz z rynkowymi trendami rośnie zapotrzebowanie na elastyczne i kompleksowe rozwiązania dotyczące miejsc pracy. To właśnie dlatego rozpoczynamy ekspansję w Europie od Polski - podkreśla Hadley Dean, CEO Compass Offices, EMEA.

Compass Offices ma w swojej ofercie zarówno rozwiązania dla dużych, jak i małych firm. 

– Więksi gracze korzystają z naszych usług przy okazji szkoleń, warsztatów, dużych spotkań biznesowych, telekonferencji. Oferujemy im najnowsze technologie bez konieczności posiadania odpowiedniego sprzętu. Małe i średnie przedsiębiorstwa dostają od nas bezpośredni dostęp do prestiżowych, kompleksowo wyposażonych biur w świetnej lokalizacji, z pracownikami recepcji władającymi wieloma językami i rozwiązaniami informatycznymi na najwyższym poziomie – mówi Hadley Dean.

Co jest kluczem do sukcesu? – Elastyczność. Kiedyś ludzie pracowali po 30 lat w jednej firmie. Dziś zmieniają pracę, zakładają własny biznes, przemieszczają się. Zdarza się, że chcą być w kilku miejscach jednocześnie. Nie potrzebują więc jednego biura z umową najmu podpisaną na 10 lat. Chcą elastycznych rozwiązań, dostępu do drogich zasobów technicznych i technologicznych bez konieczności kupowania ich na stałe, krótkich terminów najmu, przejrzystych zasad współpracy. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom – dodaje.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA