PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Balmain i Sharman Church łączą siły

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 lut 2017 16:51

Balmain i Sharman Church łączą siły

Część doradcza Balmain Asset Management i firma Sharman Church łączą siły tworząc BSC Real Estate Advisors - nową spółkę oferującą szerokie spektrum usług dla rynku nieruchomości.

REKLAMA

Partnerzy Balmain Asset Management i Sharman Church Chartered Surveyors podpisali umowę dotyczącą połączenia swoich firm doradczych. Nowo powstały podmiot będzie działał na rynku pod nazwą: BSC Real Estate Advisors. Spółka będzie oferowała swoim klientom pełen wachlarz usług w ramach rynku nieruchomości komercyjnych, obejmując swym zakresem nieruchomości biurowe, przemysłowe oraz obiekty handlowe, zarządzanie nieruchomościami, jak i doradztwo w zakresie transakcji na rynku inwestycyjnym. Balmain Asset Management w dalszym ciągu będzie funkcjonowało na rynku jako oddzielny podmiot, koncentrując się na strategicznym zarządzaniu aktywami i inwestycjami.

BSC Real Estate Advisors jako całkowicie niezależna firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych będzie koncentrować się na obszarze Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Każdy z właścicieli firmy, będący jednocześnie jej Partnerem zarządzającym, posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy dla największych firm i agencji, działających zarówno na rynku lokalnym, jak i na arenie międzynarodowej. W Zarządzie BSC Real Estate Advisors zasiądą: Jason Sharman, pełniący funkcję partnera zarządzającego, odpowiedzialnego za część inwestycyjną prowadzonej działalności oraz za najem nieruchomości biurowych i magazynowych,  Paul Cawood, który poprowadzi zespół najmu nieruchomości handlowych oraz Tim Rylance, nadzorujący zarządzanie obiektami, projektami i usługami technicznymi oraz rachunkowość zarządczą.

Tak jak miało to miejsce do tej pory zarówno w Balmain, jak i w Sharman Church, firma BSC Real Estate Advisors będzie w dalszym ciągu kładła nacisk na dostarczanie klientom rozwiązań opierających się na wysokiej jakości doradztwie ukierunkowanym na potrzeby i oczekiwania klientów. Spółka zatrudniać będzie łącznie 79 osób. Połączenie obydwu biur zlokalizowanych  w Warszawie zaplanowane jest na początek kwietnia 2017 roku.

- Na coraz bardziej globalnym, złożonym i zmiennym rynku, to połączenie pozwoli nam na większą elastyczność oraz rozszerzy skalę możliwych działań biznesowych. Nasze firmy z całą pewnością zyskają na połączeniu – oferowane przez nas usługi są wobec siebie komplementarne, co umożliwi ich odpowiednie strategiczne dopasowanie. Wszystkie te działania pozwolą nam nie tylko utrzymać to co każda z naszych firm już posiada, ale rozszerzyć nasze możliwości i rozwinąć działalność, tworząc tym samym nową, wysoką jakość oferowanych usług doradczych, dostarczanych klientom przez firmę o silnej pozycji rynkowej- mówi Jason Sharman, partner zarządzający.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA