PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Bank wchodzi do Łużyckiej Plus

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 sty 2017 15:50

Bank wchodzi do Łużyckiej Plus Łużycka Plus

Allcon Investment podpisał z polskim oddziałem Nordea Bank AB umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Łużycka Plus.

REKLAMA

W ramach zawartej na 5 lat umowy Nordea Bank AB zajmie prawie 900 mkw. na drugim piętrze gdyńskiego biurowca Łużycka Plus. Znajdować się tu będzie jedno z działających w Polsce centrów Nordea IT, których kluczową kompetencją jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie utrzymania oraz rozwoju platform i systemów informatycznych na rzecz spółek z Grupy Nordea. Firma rozpocznie działalność w budynku Łużycka Plus w lutym 2017 roku.

- Cieszymy się, że Nordea Bank AB po raz kolejny zdecydowała się na współpracę z nami. Obecnie firma prowadzi działalność w biurowcach A i C sąsiedniego kompleksu Łużycka Office Park, a po otwarciu trzeciego biura w budynku Łużycka Plus będzie wynajmować od nas łącznie przeszło 5 tys. mkw. Podpisanie nowej umowy z tym najemcą jest dla nas potwierdzeniem, że jakością oferowanej powierzchni biurowej i standardem obsługi klientów od lat wpisujemy się w oczekiwania ważnych dla trójmiejskiego rynku zagranicznych inwestorów – mówi Halina Gniadecka z Allcon Investment.

Łużycka Plus to otwarty w 2014 roku obiekt klasy A o powierzchni użytkowej przeszło 10 tys. mkw. i ok. 6 tys. mkw. powierzchni biurowej, powstały według założeń zrównoważonego budownictwa zgodnie z certyfikacją ekologiczną BREEAM. 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA