PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Bank Zachodni WBK przez 10 lat w Poznaniu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 paź 2015 15:34

Bank Zachodni WBK przez 10 lat w Poznaniu Poznań Financial Center

Trzeci co do wielkości bank w Polsce, Bank Zachodni WBK S.A., przedłużył umowę najmu 13 tys. mkw. powierzchni w Poznań Financial Centre (PFC), biurowcu zarządzanym przez Peakside Capital. To jedna z największych umów najmu podpisana w ostatnich latach w Poznaniu.

REKLAMA

Bank Zachodni WBK, jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, zdecydował się pozostać w Poznań Financial Centre na najbliższe 10 lat powiększając jednocześnie dotychczasowy metraż o kolejne 1,5 tys. mkw. Tym samym biura pracowników banku zajmą ponad 70 proc. całej dostępnej powierzchni w tym budynku.

- Zdecydowaliśmy się pozostać w PFC na kolejne 10 lat ze względu na doskonałą lokalizację, silną identyfikację budynku z naszym bankiem, dobry standard powierzchni oraz atrakcyjne warunkami najmu. Nasza strategia na najbliższe miesiące to adaptacja dodatkowej powierzchni oraz sukcesywna modernizacja dotychczas zajmowanych pięter. Chcemy tworzyć angażujące miejsce pracy, które będzie sprzyjało współpracy i powstawaniu nowych pomysłów na rozwój naszego banku - mówi Paweł Dziedzina, dyrektor Departamentu Zarządzania Środowiskiem Pracy, BZWBK.

- To, że nasz kluczowy partner biznesowy pozostaje z nami na najbliższą dekadę jest sukcesem oraz powodem do dumy, jest też potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych powierzchni, komfortu pracy oraz bardzo dobrej dotychczasowej współpracy – mówi Monika Zalewska, Asset Manager, Peakside.

Dodatkowo, Bank Zachodni WBK udzielił kredytu refinansującego o wartości 29 mln Euro, który dostosowany do potrzeb projektu, pozwoli jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę biurowca.

- Poznań Financial Centre jest kolejnym projektem z portfela zarządzanego przez Peakside Capital finansowanym przez BZ WBK. Potwierdza to naszą ścisłą współpracę z bankiem i daje solidne podstawy do współpracy na przyszłość – mówi Konrad Pazorek, Finance and Debt Procurement Manager, Peakside.

Poznań Financial Centre to jeden z najwyższych biurowców w Poznaniu, liczy 91 metrów wysokości i 20 kondygnacji: 18 nadziemnych i 2 podziemne. Powierzchnia użytkowa to 18 tys. mkw. Swoje biura w Poznań Financial Centre mają również m.in. takie firmy jak: Polkomtel, Segro, Medicover, czy Avon. W ubiegłym roku biurowiec uzyskał certyfikat BREEAM In-Use, co potwierdziło wysoką jakość powierzchni biurowych oferowanych w tym budynku. PFC to obecnie jedne z najbardziej komfortowych i najlepiej zlokalizowanych ”zielonych” biur w Poznaniu.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA