PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Bardzo wierzymy w Łódź

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 17 lis 2015 09:07

Bardzo wierzymy w Łódź Katarzyna Zawodna, dyr. zarządzająca Skanska Property Poland

Łódź jest miastem, które się rozwija i jego pozycja na rynku biurowym Polski dopiero się buduje. Bardzo wierzymy w Łódź - mówi Katarzyna Zawodna, dyr. zarządzająca Skanska Property Poland.

REKLAMA

Według dyrektor Skanska Property Poland, Łódź to miasto, które na przestrzeni ostatnich lat przechodzi niebywałą metamorfozę. - Zauważamy bardzo pozytywną zmianę z miasta z upadającym przemysłem włókienniczym, do miasta dynamicznego otwierającego się na nowoczesny biznes. To niewątpliwie zasługa bardzo aktywnie działających władz miasta, które pracują nad podniesieniem atrakcyjności Łodzi, przede wszystkim inwestując na dużą skalę w projekty infrastrukturalne - mówi Katarzyna Zawodna. - Miasto jest w trakcie przebudowy, której symbolem stał się projekt Nowego Centrum Łodzi. W ciągu najbliższych lat duża część tych inwestycji zostanie oddana do użytku. Już teraz zakończono przebudowę trasy WZ, a na przyszły rok zaplanowano oddanie do użytku Nowego Dworca Łódź Fabryczna.

Łódź to geograficzne centrum Polski, ma lub za chwilę będzie miała świetne połączenia drogowe i kolejowe zarówno ze stolicą, jak i innymi ważnymi ośrodkami miejskimi w Polsce. - Władze miasta bardzo aktywnie wspierają inwestorów, pokazując, co w praktyce oznacza przyjazny urząd. W Skanska zauważamy, że właśnie teraz jest najlepszy moment na inwestycje biznesowe w mieście, dlatego w tym roku rozpoczęliśmy budowę projektu Nowa Fabryczna, a już w przyszłym roku przedstawimy plany względem drugiej inwestycji - Bramy Miasta - mówi Katarzyna Zawodna. -  Jestem przekonana, że zarówno najemcy, jak i fundusze coraz przyjaźniej patrzą w kierunku Łodzi i już wkrótce będzie to jeden z najważniejszych rynków na mapie biurowej Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA