PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Baseny w gdańskiej Alchemii mają operatora

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 kwi 2013 15:17

Baseny w gdańskiej Alchemii mają operatora

Gdańsk wzbogaci się o kolejny kompleks basenowy. Będzie to jeden z kilku obiektów centrum rekreacyjno-sportowego powstającego w wielofunkcyjnym biurowcu Alchemia w Gdańsku. Jego operatorem została firma Aquastacja z Gdańska.

REKLAMA

- Alchemia to nie tylko najwyższej klasy powierzchnie biurowe, ale także szereg usług towarzyszących. Obok dużej restauracji, w Alchemii powstaje ogólnodostępne centrum rekreacyjno-sportowe z basenami, saunami, salą sportową, strefą wspinaczki, siłownią, salą fitness i cardio - mówi Monika Brzozowska z firmy Torus, będącej deweloperem Alchemii.

Centrum rekreacyjno-sportowe ma swobodny dostęp do różnych form aktywności, nie tylko pracownikom ulokowanych w budynku firm, ale także mieszkańcom Trójmiasta.

Centrum rekreacyjno-sportowe w Alchemii podzielone będzie na dwie strefy - mokrą, obejmującą kompleks basenowy i sauny oraz suchą, w której znajdą się pozostałe obiekty (m.in. siłownia, fitness i sala sportowa).

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA