PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

BBI Development zaprezentuje śródmiejskie niebotyki i stołeczne nowości

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 04 paź 2017 14:20

BBI Development zaprezentuje śródmiejskie niebotyki i stołeczne nowości Centrum Marszałkowska (fot. materiały prasowe)

Na rozpoczynających się jubileuszowych największych w Europie targach nieruchomości
EXPO Real 2017, BBI Development jako oficjalny partner stoiska m.st. Warszawy oraz jedyny inwestor w Warszawie zaprezentuje aż trzy projekty realizowane w ścisłym centrum stolicy oraz jeden zmieniający oblicze Pragi: ikoniczne wieżowce – ZŁOTA 44 i Roma Tower o, unikatowy obiekt biurowo-handlowy Centrum Marszałkowska, a także wykorzystujące potencjał prawej strony Wisły wielofunkcyjne Centrum Praskie Koneser.

REKLAMA

Targi EXPO REAL w Monachium są jednym z najważniejszych wydarzeń na rynku nieruchomości. W tym roku w stolicy Bawarii obecność potwierdziło ponad 1900 wystawców z 35 krajów – deweloperów, inwestorów, architektów oraz samorządowców. Tradycyjnie, podczas targów swój potencjał zaprezentuje Warszawa. Stolica będzie przedstawiana jako miejsce o szybkiej dynamice rozwoju i z dużym potencjałem inwestycyjnym. 

Nowości w stolicy

- Warszawa jest europejskim nowoczesnym, dynamicznie rozkwitającym miastem, oferującym wysoką jakość życia i stale wykorzystującym swoje mocne strony. Wspaniałe Bulwary Wiślane, II linia metra, miastotwórcze funkcje w Śródmieściu, tworzenie miejsc dla start-upów, budowa mostu pieszo-rowerowego na Pragę – to jedynie część rozwiązań docenianych nie tylko przez mieszkańców, turystów, media, ale również przez międzynarodowych inwestorów. W Warszawie przybywa nie tylko nowych zagranicznych firm, ale stolica staje się także miejscem tworzenia nowych rynków, jak np. oferowany przez fundusz Catella najem instytucjonalny w najwyższym w Unii Europejskiej budynku wieżowym ZŁOTA 44  – mówi Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development S.A.

Warszawski deweloper podczas Targów Expo Real 2017 zaprezentuje profesjonalistom rynku nieruchomości z całej Europy 4 projekty, które z impetem wchodzą w nowe etapy. 20-lecie tegorocznych targów EXPO Real zbiega się z ponad 20-letnim doświadczeniem BBI Development S.A. na rynku warszawskim. Inwestor wykorzysta ten unikalny moment, by po raz pierwszy tak silnie przedstawić swoją największą przewagę – umiejętność realizowania projektów w partnerstwach z podmiotami lokalnymi i zagranicznymi. Dzięki wyjątkowym kooperacjom powstają wspaniałe budynki ważne dla Warszawy: Plac Unii i Centrum Praskie Koneser (we współpracy z Liebrecht & Wood), ZŁOTA 44 (Amstar), Centrum Marszałkowska (WSS Społem Śródmieście) czy Roma Tower (Archidiecezja Warszawska).

  • makler78 2017-10-26 21:17:41
    BBI na pewno ma się czym pochwalić bo KOneser na Pradze to naprawdę wielka przemiana i moim zdaniem sukces. Wiele się mówi o rewitalizacji jednak taką jak ta na Ząbkowskiej spotykamy rzadko. Jak widać po ilości chętnych najemców to był strzał w dziesiątkę ponieważ szklanych wieżowców jest w stolicy sporo a klimatycznych postindustrialnych przestrzeni nie a są one naprawdę bardzo nowoczesne i popularne nie tylko u nas ale i wśród zagranicznych firm. Oby budowali dalej w tym samym stylu!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA