PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

BBI Development zmieni oblicze Hal Banacha

  • Autor: Propertynews.pl
  • 30 mar 2012 20:16

BBI Development zmieni oblicze Hal Banacha

Hale Banacha, jedno z najstarszych targowisk stolicy, zmienią swoje oblicze. Spółka BBI Development zawarła z warszawską spółdzielnią porozumienie w sprawie realizacji u zbiegu ulic Grójeckiej i Banacha kompleksu biurowo-handlowo-mieszkaniowego.

REKLAMA

Przedmiotem porozumienia jest wybudowanie budynku o przeznaczeniu biurowo-handlowo- mieszkaniowym, po uprzednim uzyskaniu przez Spółdzielnię Hale Banacha lub podmiot z nią powiązany, prawa własności lub prawa użytkowania wieczystego do nieruchomości. Chodzi o teren o powierzchni blisko 0,9-hektara, położony w Warszawie przy ul. Grójeckiej 95/95a, na którym zlokalizowane są dwa pawilony handlowe o powierzchni 2874 mkw. i 2939 mkw.

„Strony porozumienia ustaliły, że w terminie 60 dni od uzyskania przez Spółdzielnię prawa użytkowania wieczystego lub własności, zawrą przedwstępną umowę przeniesienia po wartości rynkowej na rzecz BBI Development NFI SA prawa własności/użytkowania wieczystego nieruchomości i własności posadowionych na niej budynków handlowych - czytamy w komunikacie".

„Rozliczenie całej ceny przeniesienia na BBI Development prawa własności nastąpi pomiędzy Stronami w drodze przeniesienia na Spółdzielnię własności lokali w wybudowanym budynku w ilości określonej w przyszłej Umowie Przedwstępnej - czytamy dalej".

Porozumienie zostało zawarte na czas określony wynoszący 4 lata z możliwością przedłużenia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA