PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

BBI uruchomiło proces sprzedaży Placu Unii

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 sty 2014 17:50

BBI uruchomiło proces sprzedaży Placu Unii

29. stycznia zarząd BBI Development podjął uchwałę, w której oficjalnie uruchomiono procedurę sprzedaży Placu Unii w Warszawie.

REKLAMA

- Nabywca, warunki ekonomiczne i finansowe transakcji, jak również harmonogram procesu sprzedaży zostaną ustalone odrębnie w drodze rynkowych negocjacji, które będą prowadzone przy udziale zewnętrznego doradcy - napisano w oficjalnym komunikacie.

Propertynews.pl o planowanej sprzedaży projektu informowało 18. grudnia. Z kolei 22. stycznia prezes firmy, Michał Skotnicki poinformował, że zgłosili się pierwsi chętni na przejęcie inwestycji. Planowany termin zamknięcia procedury sprzedaży to koniec tego roku.

Inwestycja Plac Unii zlokalizowana w Warszawie składa się z trzech budynków, oferujących łącznie 56 800 mkw. powierzchni do wynajęcia, z czego 41 300 mkw. to część biurowa, natomiast 15 500 mkw. - trzypoziomowe centrum handlowe Plac Unii City Shopping. 

  • podwykonawca podwykonawcy 2014-02-04 14:46:51
    Tak pięknie było już sprzedają bo wiedza co to za mina z tymi instalacjami w budynku jak GW oraz podwykonawca oszczędzali na materiałach i pchali chińczyka na potęgę ten kto za parę lat będzie właścicielem bedzie musiał przeprowadzić kompleksowy remont

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA