PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Bilans 2015 roku. Zaczynamy od stycznia

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 gru 2015 13:53

Bilans 2015 roku. Zaczynamy od stycznia Najważniejsze informacje stycznia

Prezentujemy nowy cykl podsumowujący 2015 rok na rynku nieruchomości komercyjnych. Oto 10 najchętniej czytanych wiadomości stycznia.

REKLAMA

Kliknij na zdjęcia powyżej i dowiedz się więcej na temat 10 najchętniej czytanych wiadomości stycznia

Styczeń roku 2015 to czas podsumowań. Widać to doskonale po zestawieniu najczęściej czytanych informacji miesiąca. Cztery z nich to różnego rodzaju analizy i opracowania poprzednich miesięcy, jak i przewidywania związane z nadchodzącym okresem.

Oprócz tekstów analitycznych czytelnicy chętnie wybrali informacje "newsowe". W rankingu pojawiły się doniesienia o GTC (opóźnienie w budowie galerii w Warszawie), Griffin (przejęcia nieruchomości) i... Natpoll (inwestycja w Warszawie).

Styczeń dla redakcji Propertynews.pl był ważny również z nieco innych względów. 13-tego i 16-tego dnia miesiąca odbyły się dwie kolejne imprezy z cyklu regionalnych Property Forum. W ich trakcie rozmawialiśmy o rynku Poznania i Katowic. Znalazło to odbicie w rankingu najchętniej czytanych tekstów.

W naszym rankingu nie znalazły miejsca inne, ważne informacje miesiąca. Postanowiliśmy pokrótce przedstawić je poniżej. Warsaw Spire z kolejną umową najmu, w Tomaszowie Lubelskim ruszyła rozbudowa Galerii Rynek, a Griffin podpisał list intencyjny w sprawie przejęcia Qualia Development. To tylko kilka, z 712 artykułów, jakie pojawiły się w styczniu w serwisie Propertynews.pl. W tym miesiącu odwiedziło nas łącznie 111,4 tys. unikalnych użytkowników, dokonując 426 tys. odsłon.

Konferencje i najważniejsze wydarzenia to nie jedyne sprawy, jakie zaprzątały głowę redakcji. Rozwijany był serwis Propertydesign.pl. Redakcja przygotowywała także zupełnie nowy pomysł, ale o tym w kolejnym zestawieniu.

10 najchętniej czytanych wiadomości stycznia:

Nr 10: "Inwestorzy mają kapitał i apetyt na nieruchomości", czyli o przyszłości na inwestycyjnym rynku nieruchomości komercyjnych pisze firma Savills. 

Nr 9: "Handlowa rozbudowa warszawskiego biurowca", czyli doniesienia Propertynews.pl o inwestycji firmy Natpoll.

Nr 8: "Griffin gotowy do zagospodarowania Serka Wolskiego", czyli o wymianie działek pomiędzy firmą Griffin a Parafią Ewangelicko-Augsburską.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA