PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Biura, hotel i mieszkania - olsztyński Centaurus ma zmienić miejską przestrzeń

  • Autor: propertynews.pl
  • 29 sty 2018 15:55

Biura, hotel i mieszkania - olsztyński Centaurus ma zmienić miejską przestrzeń Centaurus

Olsztyn posiada potencjał, który może przenieść to miasto i okoliczne rejony na inny poziom rozwoju cywilizacyjnego. Wierzą w to inwestorzy, którzy chcą realizować tu swoje projekty. Jednym z nich jest spółka Inopa z Gdańska, która przygotowuje wysokiej klasy kompleks biznesowy Centaurus, składający się z części mieszkaniowej, biurowo-handlowej oraz hotelu. Położenie kamienia węgielnego pod inwestycję planowane jest na wiosnę 2018 r.

REKLAMA

Wiara w potencjał olsztyńskiego rynku przywiodła do miasta między innymi spółkę Inopa, która wierzy w możliwości rozwoju branży nieruchomości i usług okołobiznesowych.

– Rozumiemy, że za wizją muszą iść działania, dlatego naszą rolą jest wykreowanie w Olsztynie nowej jakości zarówno budynków, jak i obsługi najmu. Zachęcamy średnie i duże firmy do rozważenia lokalizacji dotąd rzadziej rozpatrywanej na mapie Polski. Wiedząc z innych rynków, o co będą pytać i czego potrzebować, jesteśmy na to przygotowani. Coraz więcej partnerów lokalnych wspiera naszą idee. Cieszą nas rozmowy i wspólne działania z władzami samorządowymi – mówi Grzegorz Mikołajczyk, członek zarządu Inopa odpowiedzialny za projekt Centaurus – inwestycję mieszkaniowo-biurową u zbiegu alei Piłsudskiego i ulicy Głowackiego.

Mikołajczyk wierzy, że zaangażowanie Inopy w sprawy lokalnej społeczności na wielu poziomach jest kluczem do autentycznego, satysfakcjonującego rozwoju projektu. Takie działania uwiarygadniają inwestycję w oczach firm poszukujących swojego miejsca na Warmii i Mazurach, które będą współtworzyć atmosferę i kulturę okolicy.

Centaurus to wielofunkcyjny projekt składający się z części mieszkaniowej, biurowo-handlowej oraz hotelu realizowany przez spółkę deweloperską Inopa z Gdańska, która zrealizowała jedną z największych rewitalizacji biurowych na północy Polski – budynek po Stoczni Północnej – C200 oraz biurowiec Tensor w Gdyni.

Inwestycja w Olsztynie ulokowana jest w ścisłym centrum miasta. Położenie kamienia węgielnego pod inwestycję planowane jest na wiosnę 2018r.

Centaurusa projektował, wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach, architekt Andrzej Kapuścik. Autor projektu od 25 lat prowadzi własne biuro projektowe w Wiedniu, a od 14 lat w Warszawie, jest także twórcą jednego z najwyższych budynków mieszkaniowych w Polsce – Sea Towers w Gdyni.

Spółka Inopa powstała w czerwcu 2017 r. w wyniku wydzielenia części komercyjnej ze spółki Euro Styl S.A. Dzięki temu jej zespół ma wieloletnie doświadczenie na trójmiejskim rynku nieruchomości. Wśród projektów, które do tej pory zrealizowali wymienić można: Euro Office Park, Opera Office, C200 Office oraz nowoczesny projekt Tensor w Gdyni. Kolejnym projektem spółki jest wielowymiarowy obiekt Centaurus w Olsztynie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Workplace Solutions Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - RD BUD Partner serwisu - Vastint

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA