PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Biura OVO Wrocław przyciągają inwestorów. Skusił ich concierge?

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 cze 2016 13:30

Biura OVO Wrocław przyciągają inwestorów. Skusił ich concierge? OVO Wrocław

Biura na sprzedaż stanowią tylko 10 proc oferty na rynku nieruchomości. Opcją zakupu interesują się przede wszystkim inwestorzy. W OVO Wrocław kupujący są zdecydowaną większością nabywców powierzchni biurowych. W ofercie wielofunkcyjnego kompleksu pozostaje 7 z 23 lokali.

REKLAMA

W OVO Wrocław, zaprojektowanym przez pracownię GSArch wielofunkcyjnym kompleksie, całe trzecie piętro zostało przeznaczone na wysokiej klasy powierzchnie biurowe. Znajdują się tutaj 23 lokale - na sprzedaż lub na wynajem. Większość zainteresowanych decyduje się na kupno lokalu.

- Około 80proc. naszych klientów to inwestorzy. Decydują się na zakup lokali, które będą następnie wynajmować firmom zainteresowanym prowadzeniem biznesu w OVO Wrocław – mówi Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu.

Gwarancja zysku

Do tej pory wykupiono ok. 35 proc. dostępnej w OVO Wrocław całkowitej powierzchni biurowej, która wynosi 3850 mkw. Pięć biur jest zarezerwowanych. W ofercie pozostało więc 7 z 23 lokali.

- Sukces sprzedaży wynika z kilku atutów OVO Wrocław. Doskonała lokalizacja, unikatowa architektura i wiele usług dodatkowych, które ułatwiają pracę, a także podnoszą prestiż firmy. Dodatkowo gwarantowana stopa zwrotu – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław. – Całość wzmacnia wizerunek przedsiębiorstwa i budzi zaufanie. Pozycja firmy jest postrzegana przez jej partnerów i klientów jako mocno ugruntowana.

Wielofunkcyjny kompleks zlokalizowany w centrum Wrocławia oferuje m.in. 24-godzinny dostęp do biur, wejście przez osobną klatkę schodową, prestiżowe lobby, siedem sal konferencyjnych, jak również dostęp do usług hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław, w tym możliwość korzystania z basenu czy klubu fitness i spa. Co jeszcze?

- W ofercie dla biur jest concierge, dostęp do wszystkich usług OVO Wrocław, a także do hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław z restauracją oraz rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. Dodatkowo biurowe lobby będzie zlokalizowane obok hotelowej recepcji. Wszystko się tutaj dopełnia – mówi Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu. – Z usług skorzystają właściciele biur, pracownicy i partnerzy firm.

Co najbardziej cenią inwestorzy? Lokalizację oraz kompleksowe usługi. Biura bez trudu znajdą najemców, a inwestycja szybko się zwróci. Dlaczego jednak firmy same nie decydują się na zakup?

- Na rynku dominują oferty na wynajem, a jedynie ok. 10proc. powierzchni przeznaczone jest na sprzedaż. Firmy preferują wynajem i przyzwyczajone są do takiego stylu prowadzenia biznesu, wolą
pozostać elastyczne. Ponadto mogą też nie posiadać wolnych środków na zakup biura – mówi Ron Ben Shahar, partner Angel Poland Group, jeden z inwestorów OVO Wrocław a także Angel River – Z kolei dla inwestorów posiadających środki nabycie biura to długofalowa i opłacalna inwestycja. Pamiętajmy przy tym, że niełatwo znaleźć pięciogwiazdkowe powierzchnie biurowe, lokale nie zawsze są dostępne od zaraz.

OVO Wrocław realizuje Wings Properties Sp. z o.o. Spółka jest wspólnym przedsięwzięciem architekta Asafa Gottesmana, Angel Poland Group, Shuckiego Ovadiaha (również CEO) i Hoche Partners (Luksemburg).

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA