PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Biurowa ekspansja nie kończy się na Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 sie 2017 14:25

Biurowa ekspansja nie kończy się na Polsce fot. mat. prasowe

Polscy programiści doceniani są na całym świecie. Nie dziwi zatem fakt, że białostocka grupa TenderHut otwiera kolejne biuro, tym razem w Irlandii. Po Kopenhadze, Sztokholmie, Zurychu, Berlinie oraz Londynie do grona europejskich stolic, w których znajdują się jej przedstawicielstwa, dołączył Dublin.

REKLAMA

Zarządzana z Białegostoku Grupa TenderHut rozwija swój biznes na terenie całej Europy. Kolejnym rynkiem, na którym zadebiutuje jest Irlandia, gdzie polscy programiści są poszukiwani i cenieni.

 – Programiści SoftwareHut to zespoły specjalizujące się w różnorodnych językach programowania, dlatego jako firma jesteśmy w stanie sprostać różnym wyzwaniom stawianym przez klientów, a oni to doceniają. Irlandczycy poznali Polaków, jako dobrych i wiarygodnych pracowników, zwłaszcza w zawodzie programisty – mówi Robert Strzelecki, wiceprezes Grupy Kapitałowej TenderHut.

Nowe rynki to zawsze duże wyzwanie dla firmy. Jaką koncepcję wejścia obrał polski lider rozwiązań IT? Według przyjętej przez zarząd strategii każde zagraniczne biuro jest współtworzone przez lokalnych specjalistów. Zespół w Irlandii prowadzi Jim Fitzgerald, na stanowisku Regional Business Development Manager. - Jim to wykwalifikowany ekspert w branży IT, który od wielu lat zdobywał doświadczenie zawodowe w Irlandii i w Niemczech. Współpracował także z firmami w Europie Środkowo-Wschodniej realizując projekty IT w połowie lat 90-tych w krajach aspirujących do wspólnoty Europejskiej. Dziś dołączył do zespołu TenderHut. Świetnie zna lokalny irlandzki rynek i płynnie porusza się po zagadnieniach branży IT. To doskonały partner do rozwoju biznesu. Jestem przekonany, że zaufanie, jakim darzą polskich specjalistów w Irlandii i znajomość potrzeb klientów, którą wnosi Jim przyniesie nam kolejny sukces – mówi Waldemar Birk, prezes TenderHut.

Grupa Kapitałowa TenderHut od momentu jej powstania rozwija się w bardzo szybkim tempie. Nowe biura na terenie całej Europy to element szerszej strategii, której celem jest wejście wiosną 2019 roku na Warszawską Giełdę Papierów Wartościowych. Obecnie Grupa posiada oddziały w Danii, Szwecji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Irlandii. 

- Nowo otwarte biuro w Irlandii to kolejny przystanek na światowej mapie podboju. W planach mamy jeszcze otwarcie biur m.in. w Nowym Jorku, Francji i Holandii – mówi z dumą Robert Strzelecki. Realizowana ekspansja na zagraniczne rynki, konsolidacja branży IT w północno-wschodniej Polsce i inwestycje w rozwój własnych i innowacyjnych produktów wymagają kapitału, który spółka ma nadzieję uzyskać w drodze debiutu na głównym parkiecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - RD BUD partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA