PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Biurowiec Ghelamco nagrodzony przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego

  • Autor: Partner of Promotion
  • 28 kwi 2011 18:53

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego nagrodziło zrealizowany przez Ghelamco warszawski biurowiec Trinity Park III za pionierskie rozwiązania w budownictwie biurowym i uzyskanie pierwszego w Polsce certyfikatu BREEAM (BRE Environmental Assessment Mehod).

REKLAMA

BREEAM to najbardziej rozpowszechniony sposób certyfikacji budynków w Europie. Dotychczas w Polsce zarejestrowało się 19 budynków, które mają szansę na otrzymanie certyfikatu. Siedem z nich to budynki zrealizowane przez firmę Ghelamco.

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego jest organizacją pozarządową, zajmującą się promowaniem projektowania, budownictwa oraz użytkowania zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju w całej Polsce. Misją organizacji jest wywarcie pozytywnego wpływu na sektor budownictwa w Polsce poprzez promowanie i wdrażanie zasady potrójnej odpowiedzialności: środowiskowej, socjalnej i ekonomicznej.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA