PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Biurowiec, który dba o podniebienia najemców

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 15 lut 2018 13:05

Biurowiec, który dba o podniebienia najemców Marynarska Business Park

Marynarska Business Park ma nowego najemcę z segmentu gastronomii. Grupa Nutri Mind otworzy w kompleksie pierwszą w Warszawie restaurację pod marką Meet & Eat. Najemca zajmie blisko 770 mkw. powierzchni użytkowej na parterze budynku B oraz ponad 160 mkw. powierzchni magazynowej. Otwarcie nowej restauracji planowane jest na początek maja br.

REKLAMA

Marynarska Business Park dba o podniebienia najemców i ich pracowników. Właściciel kompleksu – firma Heitman, podpisał umowę najmu lokalu gastronomicznego z grupą Nutri Mind. Spółka otworzy w kompleksie pierwszą w Warszawie restaurację Meet & Eat, której oferta jest połączeniem kuchni tradycyjnej z najnowszymi trendami żywieniowymi. Na początku kwietnia br. rozpoczną się prace remontowe, podczas których lokal o powierzchni 768,40 mkw. – zajmowany dotychczas przez innego restauratora – zostanie zaaranżowany zgodnie z nowym projektem wnętrza. Na czas tej inwestycji w Marynarska Business Park zagoszczą warszawskie food trucki, które zapewnią pracownikom dostęp do świeżych posiłków. W tym okresie odbędą się również spotkania z najemcami, które poświęcone będą m.in. ofercie oraz ustaleniu godzin otwarcia restauracji. Ponowne otwarcie lokalu zaplanowane zostało na maj br.

- W procesie wyboru nowego operatora restauracji kierowaliśmy się przede wszystkim jakością jedzenia. Chcemy zapewnić naszym najemcom dostęp do różnorodnych, zdrowych i smacznych posiłków, które są zgodne z najnowszymi trendami gastronomicznymi. Ważne było dla nas także doświadczenie wybranego restauratora. Grupa Nutri Mind zarządza obecnie dwudziestoma lokalami w kluczowych miastach Polski. Są to zarówno punkty casual dining obsługujące bardzo intensywny ruch gości, jak i 4* restauracje hotelowe. Mamy nadzieję, że nowa koncepcja wpisze się w potrzeby osób pracujących w kompleksie Marynarska Business Park - mówi Izabela Kapil, Vice President Portfolio Management – Europe w firmie Heitman.

- Rozszerzanie oferty gastronomicznej obiektów biurowych poprawia komfort pracowników i sprawia, że sam biurowiec jest bardziej przyjazny zarówno dla jego użytkowników, jak i osób z zewnątrz. Jest to szczególnie ważne w rozwijających się hubach biznesowych, takich jak Służewiec Przemysłowy, które konsekwentnie poprawiają swoją funkcjonalność i atrakcyjność. Sprzyja temu na pewno rozwinięta oferta lokali usługowych, które zapraszają do środka przechodniów i sprawiają, że dzielnica biurowa żyje również po godzinach pracy - dodaje Marzena Zielonka, dyrektor w dziale wynajmu powierzchni biurowych, JLL.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA