PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Biurowiec MediaHUB w całości wynajęty

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 sty 2015 15:14

Ostatnie wolne pomieszczenia łódzkiego MediaHUB zostały wynajęte. Tym samym w niespełna półtora roku zakończył się proces komercjalizacji obiektu. Nowy lokator, firma Snails Garden, zajmie przestrzeń o powierzchni około 60 mkw.

REKLAMA

Ostatni najemca biurowca to firma specjalizująca się w hodowli ślimaków, głównie na potrzeby polskiej i zagranicznej gastronomii. Oprócz sektora spożywczego, Snails Garden zajmuje się także produkcją naturalnych kosmetyków z mięczaków.

MediaHUB to biurowiec klasy A, który znajduje się w ścisłym centrum Łodzi przy głównej linii komunikacyjnej miasta. Jego głównym atutem są powierzchnie o wysokim standardzie, o które coraz trudniej w dużych miastach Polski, cieszące się niezmiennie wysokim zainteresowaniem potencjalnych najemców. Niemal 4 tys. metrów kwadratowych obiektu zajmują biura przedsiębiorstw z branży kreatywnej, nowych technologii, biznesu i sektora finansowego. Na terenie obiektu swoje siedziby posiadają PKO Bank Polski, TomTom, EFL, Bluerank, Seamless Poland, Infratel, it WORKS oraz Grupa TOYA.

- Ukończenie procesu komercjalizacji łódzkiego MediaHUB w tak krótkim czasie uważamy za ogromny sukces, szczególnie że sytuacja sektora nieruchomości komercyjnych nie należy do najłatwiejszych - mówi Marta Kruk, przedstawicielka inwestora, odpowiedzialna za komercjalizację budynku. - Na duże zainteresowanie biurowcem wpłynął jego wysoki standard, lokalizacja, świetne warunki parkingowe czy zaawansowane systemy teleinformatyczne, w jakie wyposażony jest obiekt. Duże znaczenie miał również reprezentacyjny wygląd pomieszczeń i samego obiektu oraz zaplecze hotelowe. Cieszymy się z tak dobrych wyników, zwłaszcza że byliśmy w stanie sprostać bardzo wysokim oczekiwaniom najemców.

MediaHUB jest częścią nowoczesnego kompleksu znajdującego się przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi, powstałego w miejscu dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych. W jego skład wchodzą m.in. pierwszy w Polsce hotel DoubleTree by Hilton, Klub Koncertowy Wytwórnia oraz Kino 3D. Głównym inwestorem MediaHUB jest Grupa TOYA.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA