PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Biurowiec Postępu 14 z coraz większą ofertą usługową

  • Autor: propertynews.pl
  • 18 lis 2015 13:42

Biurowiec Postępu 14 z coraz większą ofertą usługową Postępu 14

Spółka HB Reavis podpisała kolejne umowy najmu w warszawskim biurowcu Postępu 14. Już wkrótce pracownicy budynku oraz okoliczni mieszkańcy będą mogli skorzystać z usług z zakresu beauty oraz Centrum Dobrego Druku.

REKLAMA

Ponadto z początkiem listopada do kompleksu wprowadziła się również polska firma OK System. Tym samym, w dwa miesiące od oddania do użytku budynek został wynajęty w ponad 60 proc.

- Nowoczesne biurowce muszą dzisiaj gwarantować coś więcej niż tylko komfortową i spełniającą najwyższe standardy powierzchnię biznesową. Umowy podpisane z kolejnymi firmami z sektora usługowo-handlowego doskonale wpisują się w realizowaną przez nas strategię tworzenia atrakcyjnego środowiska pracy, w którym można nie tylko zjeść, napić się kawy, czy zrobić zakupy w drogerii, ale nawet, jak to jest w przypadku Postępu 14, skorzystać z usług drukarni czy studia urody – mówi Grzegorz Strutyński, dyrektor handlowy i członek zarządu HB Reavis Poland. 

Od stycznia przyszłego roku najemcy kompleksu Postępu 14 będą mogli skorzystać z usług największego profesjonalnego centrum druku cyfrowego i kopiowania w Warszawie. Centrum Dobrego Druku zajmie ponad 300 mkw. na parterze biurowca od strony ulicy Marynarskiej. Będzie to już czwarty punkt pod tym szyldem w Warszawie. Od ponad 20 lat Centrum Dobrego Druku zapewnia swoim klientom usługi poligraficzne – od wydruku wizytówek przez ulotki, plakaty, aż po wielkoformatowe banery.

W lutym w biurowcu Postępu 14 otwarte zostanie studio urody. Salon zajmie blisko 100 m kw. na parterze budynku, od strony ulicy Marynarskiej. 

Z początkiem listopada do budynku Postępu 14 wprowadziła się również polska firma OK System, oferująca pozapłacowe systemy motywacyjne w postaci pakietów sportowych dających dostęp do ponad 4 500 obiektów sportowo - rekreacyjnych na terenie całego kraju. Firma OK System zajęła ponad 530 mkw. na pierwszym piętrze biurowca.

Postępu 14 to trzecia zakończona inwestycja HB Reavis w Warszawie. Kompleks oferuje łącznie 34 500 mkw. powierzchni biznesowej, a wśród jego pierwszych najemców, oprócz samego dewelopera, znaleźli się również AstraZeneca, Samsung Electronics Polska oraz Rossman.

 

 

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA