PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Biurowiec Proximo ma pierwszych najemców

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 gru 2014 12:13

Biurowiec Proximo ma pierwszych najemców

W budynku Proximo swoje siedziby będą miały firmy Takeda, która wynajęła 1700 mkw. powierzchni oraz Hines, do którego należy biurowiec. Deweloper zajmie 1000 mkw. Biurowiec powstaje u zbiegu ulic Prostej i Przyokopowej, bezpośrednio przy stacji metra Rondo Daszyńskiego w Warszawie.

REKLAMA

Firma Hines podpisała dwie umowy na wynajem powierzchni biurowej w budynku Proximo realizowanym u zbiegu ulic Prostej i Przyokopowej, bezpośrednio przy stacji metra Rondo Daszyńskiego w Warszawie. Umowa z firmą Takeda została zawarta na okres siedmiu lat i dotyczy prawie 1 700 mkw. powierzchni biurowej. Takeda rozpocznie działalność w Proximo w lipcu 2016 r. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield.

Kolejne 1000 mkw. powierzchni zajmie firma Hines Polska, która przeniesie swoje biuro do Proximo w III kw. 2016 r.

Realizacja budynku Proximo rozpoczęła się w czerwcu 2014 r., a obecnie na placu budowy prowadzone są prace w części podziemnej. Dzięki postępom w wynajmie powierzchni biurowych i handlowo-usługowych, inwestycja ma zapewnioną ciągłość finansowania, spełniając warunki umowy kredytowej z bankiem BZ WBK.

Przemysław Iznerowicz, Dyrektor w Hines Polska, powiedział:

- Wynajęcie tak znaczącej powierzchni w Proximo na tak wczesnym etapie budowy, potwierdza atrakcyjność budynku w oczach najemców. Wobec sporej podaży powierzchni na rynku warszawskim, sukces nowopowstających budynków zależy nie tylko od wyjątkowej lokalizacji i najwyższej jakości, ale także doświadczenia i reputacji dewelopera. W Proximo najemcy odnajdują wszystkie te elementy.

- Proximo było dla nas naturalnym wyborem, przede wszystkim z uwagi na lokalizację budynku przy stacji metra, co jest niezwykle ważne dla naszych pracowników. Nasze pozytywne doświadczenia z dotychczasowej współpracy z Hines w Łodzi dały nam komfort zawarcia umowy najmu niemal na dwa lata przed planowanym terminem przeprowadzki - powiedział prezes Takeda Polska Jacek Barliński.

Joanna Blumert, Starszy negocjator z działu powierzchni biurowych firmy Cushman & Wakefield, która reprezentowała firmę Takeda, powiedziała: - Jednym z istotnych oczekiwań naszego klienta była poprawa standardu biura. Udało się to osiągnąć w budynku Proximo, w przypadku którego rozmowy były prowadzone jeszcze na etapie tzw. pre-letu. Nowe biuro Takeda, zlokalizowane w prężnie rozwijającej się i bardzo konkurencyjnej dzielnicy, w pełni satysfakcjonuje naszego klienta.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA