PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Biurowiec w centrum Warszawy trafi w ręce PHN

  • Autor: propertynews.pl
  • 08 gru 2015 17:33

Biurowiec w centrum Warszawy trafi w ręce PHN Warszawa

Polski Holding Nieruchomości podpisał list intencyjny w sprawie zakupu biurowca, położonego w prestiżowej lokalizacji w Warszawie. Planowana akwizycja jest elementem realizowanej przez PHN strategii i ma na celu zwiększenie udziału nowoczesnej powierzchni komercyjnej w portfelu nieruchomości spółki.

REKLAMA

- Mamy nadzieję, że po Andersii Business Centre oraz Alchemii II, w sprawie nabycia której podpisaliśmy w ostatnim czasie umowę  przedwstępną, będzie to kolejny budynek biurowy wzbogacający portfel nieruchomości Grupy PHN o zasoby nowoczesnej powierzchni biurowej – powiedział Włodzimierz Stasiak, członek zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości do spraw finansowych, odpowiedzialny również za akwizycje.

Budynek o powierzchni 18 tys. mkw. jest w całości wynajęty. Nieruchomość położona jest w prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy, co zapewnia doskonały dostęp do komunikacji publicznej. W bliskim sąsiedztwie znajdują się nowoczesne biurowce, budynki rządowe, hotele, restauracje oraz sklepy luksusowych marek.

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest inwestorem i zarządcą na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia 144 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA