PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Biurowy kompleks Skanskiej w Warszawie oficjalnie otwarty

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 maj 2013 17:25

Biurowy kompleks Skanskiej w Warszawie oficjalnie otwarty

28 maja miało miejsce oficjalne otwarcie składającego się z dwóch budynków kompleksu biurowego Nordea House i Green Corner, wybudowanego przez Skanska Property Poland przy zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej w Warszawie.

REKLAMA

Kompleks Nordea House i Green Corner składa się z dwóch budynków, których łączna powierzchnia najmu wynosi 27 000 mkw. Pierwsi najemcy wprowadzili się do biurowca już w grudniu 2012 roku. Jedną z największych umów podpisano z Grupą Nordea, stąd nazwa jednego z budynków - Nordea House. Pozostali najemcy to m.in. Grant Thornton, Jones Lang LaSalle Group Services, CHI Polska czy Ruch S.A.

- Jesteśmy bardzo dumni z kompleksu budynków Nordea House i Green Corner oraz tego, jak wpisał się w charakter Woli, dzielnicy, która rozwija się niezwykle dynamicznie. Od dawna konsekwentnie staramy się harmonijnie łączyć nasze nowo powstałe biurowce z istniejącą zabudową Warszawy. Udało się nam to w przypadku al. Jana Pawła II, gdzie stworzyliśmy jednolitą pierzeję budynków. Wkrótce jej uwieńczeniem będzie nasz flagowy projekt - Atrium 1. Jesteśmy pewni, że to samo podejście przyczyni się do sukcesu planowanego przez nas kompleksu przy rondzie Daszyńskiego - powiedziała Katarzyna Zawodna, dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

Oba budynki kompleksu zostały niemal w pełni wynajęte jeszcze przed ukończeniem i bardzo szybko znalazły inwestora. Pod koniec grudnia 2012 r. obiekt sprzedano dwóm funduszom nieruchomościowym RREEF.

- Kompleks budynków Nordea House i Green Corner to projekt z którego jesteśmy bardzo zadowoleni na wielu płaszczyznach. Osiągnęliśmy nie tylko sukces komercyjny, który pokazał, jak dużym zainteresowaniem inwestorów i najemców cieszą się zielone biurowce, dostarczające wysokiej jakości powierzchnię biurową. Cieszy nas również to, że dbając o harmonię i spójność po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w kształtowaniu współczesnej Warszawy, a nasze starania zostały docenione - powiedział Waldemar Olbryk, prezes Skanska Property Poland.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA