PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Biurowy kompleks Skanskiej w Warszawie oficjalnie otwarty

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 maj 2013 17:25

Biurowy kompleks Skanskiej w Warszawie oficjalnie otwarty

28 maja miało miejsce oficjalne otwarcie składającego się z dwóch budynków kompleksu biurowego Nordea House i Green Corner, wybudowanego przez Skanska Property Poland przy zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej w Warszawie.

REKLAMA

Kompleks Nordea House i Green Corner składa się z dwóch budynków, których łączna powierzchnia najmu wynosi 27 000 mkw. Pierwsi najemcy wprowadzili się do biurowca już w grudniu 2012 roku. Jedną z największych umów podpisano z Grupą Nordea, stąd nazwa jednego z budynków - Nordea House. Pozostali najemcy to m.in. Grant Thornton, Jones Lang LaSalle Group Services, CHI Polska czy Ruch S.A.

- Jesteśmy bardzo dumni z kompleksu budynków Nordea House i Green Corner oraz tego, jak wpisał się w charakter Woli, dzielnicy, która rozwija się niezwykle dynamicznie. Od dawna konsekwentnie staramy się harmonijnie łączyć nasze nowo powstałe biurowce z istniejącą zabudową Warszawy. Udało się nam to w przypadku al. Jana Pawła II, gdzie stworzyliśmy jednolitą pierzeję budynków. Wkrótce jej uwieńczeniem będzie nasz flagowy projekt - Atrium 1. Jesteśmy pewni, że to samo podejście przyczyni się do sukcesu planowanego przez nas kompleksu przy rondzie Daszyńskiego - powiedziała Katarzyna Zawodna, dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

Oba budynki kompleksu zostały niemal w pełni wynajęte jeszcze przed ukończeniem i bardzo szybko znalazły inwestora. Pod koniec grudnia 2012 r. obiekt sprzedano dwóm funduszom nieruchomościowym RREEF.

- Kompleks budynków Nordea House i Green Corner to projekt z którego jesteśmy bardzo zadowoleni na wielu płaszczyznach. Osiągnęliśmy nie tylko sukces komercyjny, który pokazał, jak dużym zainteresowaniem inwestorów i najemców cieszą się zielone biurowce, dostarczające wysokiej jakości powierzchnię biurową. Cieszy nas również to, że dbając o harmonię i spójność po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w kształtowaniu współczesnej Warszawy, a nasze starania zostały docenione - powiedział Waldemar Olbryk, prezes Skanska Property Poland.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA