PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Biurowy wieżowiec w miejscu Mebli Emilia - poznaj nowe fakty

  • Autor: propertynews.pl
  • 29 mar 2013 09:34

Gotowe są cztery koncepcje biurowego wieżowca, który ma stanąć przy ul. Emilii Plater w Warszawie, w miejscu budynku Meble Emilia. - Biurowiec będzie mieć ok. 35 tys. mkw. powierzchni GLA. Jego budowa rozpocznie się za dwa lata - powiedział w rozmowie z Propertynews.pl Przemysław Krych, prezes zarządu Griffin Group, która zrealizuję tę inwestycję.

REKLAMA

 

- Udało nam się doprowadzić do wykreślenia tego budynku z ewidencji zabytków. Nigdy nie powinien się tam znaleźć - zaznaczył Przemysław Krych.

Grunt pod pawilonem trafił do gminnej ewidencji zabytków we wrześniu. Stało się to o godzinie 23:40, kilka godzin po przelaniu przez inwestora 115 mln złotych na konto Ministerstwa Skarbu Państwa. 

Nowoczesny wieżowiec biurowo-handlowy, który Griffin Group postawi przy ul. Emilii Plater w Warszawie, będzie mieć ponad 160 m wysokości.

Griffin zrealizuje inwestycję na terenie zakupionym od spółki Meble Emilia, której jest właścicielem od września ub.r. Wcześniej przystąpił do procesu prywatyzacyjnego spółki prowadzonego przez resort skarbu i ostatecznie nabył ją za 115 mln zł. Przejęta firma to nie tylko sklepy meblowe, ale także szereg nieruchomości inwestycyjnych. 

Zobacz, jak będzie wyglądał wieżowiec Griffin Group: http://www.propertynews.pl/biura/griffin-group-zdradza-szczegoly-budowy-wiezowca-przy-emilii-plater-zobacz-zdjecia,13747.html 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA