PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

BNP Paribas Real Estate wkracza do gry z nowym funduszem

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 lis 2015 14:11

BNP Paribas Real Estate wkracza do gry z nowym funduszem Fot. Fotolia

Firma BNP Paribas Real Estate zebrała 320 mln euro w ramach nowego funduszu inwestycyjnego - NEIF 2. Na celowniku znajdują się biurowce w największych miastach Europy.

REKLAMA

Next Estate Income Fund II zebrał wymagane środki do 5 listopada. Zgodnie z komunikatem firmy, w większości jego inwestorami są włoskie i francuskie firmy ubezpieczeniowe. Oprócz tego w projekt zaangażowały się fundusze z takich krajów, jak Luksemburg, Hiszpania i Irlandia.

Obecne możliwości funduszu to akwizycje na kwotę 500 mln euro. Nie jest to ostateczna wartość wehikułu. Finalne zamknięcie poszukiwań inwestorów planowane jest na II kwartał 2016 roku. Według BNP Paribas Real Estate do tego momentu uda się zebrać fundusze pozwalające na inwestycje o wartości 800 mln euro.

Next Estate Income Fund II stał się już właścicielem pierwszych nieruchomości. Za około 150 mln euro nabyto biurowce w Düsseldorfie i Lyonie. W trakcie negocjacji jest akwizycja na terenie Mediolanu.

NEIF II będzie celował w projekty biurowe zlokalizowane w głównych miastach Europy.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA