PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

BPO wprowadza się do Białegostoku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 lip 2016 17:47

BPO wprowadza się do Białegostoku Świętojańska Office Building

Transcom, globalny dostawca usług z obszaru outsourcingu obsługi klienta, wybrał budynek Świętojańska Office Building na lokalizację dla swojego nowego centrum usług w Białymstoku. Firma wynajęła 930 mkw. na trzecim piętrze biurowca.

REKLAMA

Transcom w procesie poszukiwania nowej powierzchni oraz negocjowania warunków kontraktu reprezentowali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL.

W czerwcu pracę w białostockim oddziale Transcom rozpoczęło już 55 osób.

- Zdecydowaliśmy o dywersyfikacji swoich lokalizacji w Polsce. Dlatego oprócz dynamicznie rozwijających się oddziałów w Gdańsku i Olsztynie uruchomiliśmy również centrum obsługi klienta w Białymstoku. Docelowo pracę w nim znajdzie 250 osób - skomentował Marek Szul, Country Manager w Transcom Worldwide Poland.

- Dla Transcom jako firmy prowadzącej intensywne procesy rekrutacyjne, istotne było znalezienie dobrze zlokalizowanego, wysokiej klasy biura, które zapewni opcje dalszego rozwoju w ramach obiektu, wraz z powiększaniem zespołu i pozyskiwaniem nowych projektów - dodała Magdalena Reńska, dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy w JLL.

Świętojańska Office Building to nowoczesny budynek klasy A, o powierzchni 8 000 mkw.

Transcom CRM jako Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. działa w Polsce w trzech lokalizacjach – oprócz Białegostoku, również w Olsztynie od 2003 r. i Gdańsku od 2007 r. Firma świadczy usługi z obszaru CRM na rzecz polskich i zagranicznych firm z branży finansowej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej oraz e-commerce. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA