PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

BSH z kolejnym zezwoleniem na działalność w ŁSSE

  • Autor: PAP
  • 26 lip 2013 14:10

Spółka BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego otrzymała czwarte już zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (ŁSSE). Do 31 grudnia 2015 r. firma zainwestuje w strefie co najmniej 4,2 mln zł.

REKLAMA

Z tych pieniędzy sfinansowana ma być budowa nowego budynku biurowego przy ul. Wedmanowej w Łodzi. Ma tam być utworzone centrum usług finansowo-księgowych, IT oraz związanych z procesem zakupowym dla spółek z Grupy BSH.

"Spółka zadeklarowała, że do 31 grudnia 2015 r. zatrudni co najmniej 20 nowych pracowników i do końca 2018 r. utrzyma zatrudnienie na poziomie 684 osób" - poinformowała Edyta Sancewicz z ŁSSE.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego jest polską spółką-córką światowego koncernu BSH Bosch und Siemens Hausgerate GmbH z siedzibą w Monachium. BSH jest liderem rynku sprzętu AGD w Europie. W Polsce centrala firmy znajduje się w Warszawie, a obiekty produkcyjne i centra logistyczne w Łodzi i Bukowcu. W trzech zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań marek Bosch, Siemens oraz AGD Gaggenau.

To 9. zezwolenie na działalność w ŁSSE wydane w tym roku. Zadeklarowane inwestycje wyniosą w sumie ponad 247 mln zł; dzięki nim utworzonych zostanie 740 nowych miejsc pracy, a 3774 zostanie utrzymanych. Przez ponad 16 lat istnienia Strefy wydano dotąd 226 zezwoleń. Firmy zainwestowały ponad 10 mld zł i utworzyły niemal 26 tys. miejsc pracy.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA