PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Capital Park stawia na program biurowy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 lut 2016 11:24

Capital Park stawia na program biurowy Eurocentrum

Głosowanie w ramach budżetu partycypacyjnego, promowanie alternatywnych form komunikacji i sztuki młodych artystów w przestrzeni wspólnej – to przykładowe realizacje autorskiej koncepcji „Biuro Plus” Grupy Capital Park, której ideą jest stworzenie unikalnego miejsca pracy dostosowanego do potrzeb najemców.

REKLAMA

– Dziś biuro to więcej niż cztery ściany i sufit. Poza przestrzenią pracy indywidualnej firmy projektują części wspólne, strefy wypoczynku czy miejsca sprzyjające kreatywnemu myśleniu i pracy zespołowej. To ma pozytywne przełożenie na zdrowie i samopoczucie pracowników, a co za tym idzie, także na satysfakcję pracodawcy – mówi Kinga Nowakowska dyrektor operacyjny Grupy Capital Park.

– Jako deweloper i zarządca powierzchni biurowych też stwierdziliśmy, że samo biuro to za mało. Na opracowanie naszej autorskiej koncepcji „Biuro Plus” wpływ miał również trend „convenience” – dążenie do tego by jak najwięcej spraw załatwiać przy okazji, po drodze, oszczędzając czas. Dlatego naszym najemcom zapewniliśmy nie tylko nowoczesną powierzchnię biurową, ale również dostęp do oferty sklepów i punktów usługowych przydatnych w codziennym funkcjonowaniu.

– Integrujemy wiele narzędzi i działań, tak, żeby praca w naszych budynkach była komfortowa – stąd zaangażowanie w tworzenie przyjaznego, ekologicznego środowiska i promowanie zdrowego stylu życia, dostępność usługi concierge i centrum konferencyjnego czy ekspozycja sztuki polskich artystów w przestrzeni wspólnej. To, że sami zarządzamy naszymi projektami sprawia, iż jesteśmy bardziej elastyczni w podejściu do potrzeb najemców także na etapie funkcjonowania obiektu. Przykładem jest inicjatywa budżetu partycypacyjnego, w której najemcy sami mogą zgłaszać pożądane rozwiązania, a następnie głosować na ich wdrożenie – dodaje Kinga Nowakowska.

W koncepcji „Biuro Plus” rozwiązania są zindywidualizowane dla każdego z projektów, ale podstawę zawsze stanowią kluczowe elementy tj.: wysokiej jakości architektura, ekologia i zrównoważony rozwój, zieleń i jakość otoczenia, promocja sportu i aktywności fizycznej, sztuka i kultura w przestrzeniach wspólnych, szeroki wachlarz usług i kreatywne podejście do Asset Managementu.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA