Catalina Office Center wita nowego najemcę


Od stycznia 2019 roku spółki z grupy GEO wprowadzą się do budynku Catalina Office Center. Firmy zajmą łącznie 970 m kw. powierzchni biurowej.
Właściciela budynku - Catalina Investment - w procesie negocjacji reprezentował Knight Frank. Po stronie najemcy doradcą był Cushman & Wakefield.
Catalina Office Center to jeden z najbardziej rozpoznawalnych biurowców na Mokotowie, położony u zbiegu ulic Puławskiej i Gintrowskiego (poprzednia nazwa Rzymowskiego). Przeszklona 9-piętrowa bryła budynku zapewnia dobre doświetlenie, a także pozwala na efektywne wykorzystanie powierzchni. Catalina Office Center oferuje łącznie 14 000 m kw. powierzchni biurowej do wynajęcia, 282 miejsca parkingowe oraz przestronne sale konferencyjne.
W pobliżu Catalina Office Center znajduje się pętla tramwajowa oraz przystanki autobusowe. Priorytetowe podejście właściciela budynku do komfortu pracy najemców powoduje, że już blisko 100 proc. powierzchni budynku jest wynajęte.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)
Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.