PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Cavatina się rozkręca

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 09 lut 2018 14:08

Cavatina się rozkręca Monika Rogucka - dyrektor komercjalizacji Warszawa, Cavatina Holding

Cavatina Holding rozwija dział komercjalizacji. Dynamiczny rozwój grupy, która w budowie posiada prawie 500 tys. mkw., niesie za sobą zakładanie kolejnych lokalnych oddziałów. Obecnie każde miasto, w którym powstają biurowce klasy A ma swojego bezpośredniego przedstawiciela.

REKLAMA

Stolica małopolski to najbardziej dynamiczny rynek dla Cavatiny. W kompleksie Equal Business Park, 2 budynku są już oddane do użytkowania i prawie w pełni skomercjalizowanej, ostatni z nich będzie gotowy w połowie roku. W Krakowie powstaje także Tischnera Office, który wyróżnia się tarasami dla najemców. Największy z nich zaprojektowana na 1050 mkw. 

Komercjalizację w Krakowie w kompleksie Equal Business Park oraz Tischnera Office wspiera Joanna Popielarczyk – Leasing Manager. Joanna posiada prawie 4 letnie doświadczenie w obrocie nieruchomości mieszkaniowych jak i komercyjnych. Ukończyła studia na kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz studia we Francji w EDHEC Business School na wydziale International Business Management. Następnie pracowała jako doradca w agencji nieruchomości mieszkaniowych. Na rynku nieruchomości komercyjnych zdobywała doświadczenie na stanowisku koordynatora Regionalnego w Colliers International.

 Pod koniec 2017 roku Cavatina Holding rozpoczęła budowę pierwszej inwestycji w Warszawie. Charakterystyczna bryła Chmielnej 89 już w 3 kwartale 2019 roku będzie urozmaicać tę część centrum.

W stolicy za komercjalizację biurowca Chmielna 89/ Cavatina Office odpowiada Monika Rogucka - dyrektor komercjalizacji Warszawa. Monika posiada 15 lat doświadczenia w pracy dla podmiotów funkcjonujących na rynku nieruchomości komercyjnych. Pracowała zarówno po stronie międzynarodowych agencji doradczych, jak i deweloperów realizujących projekty biurowe. Zanim dołączyła do Cavatina Holding Monika pracowała w firmie OKRE Development jako Leasing & Asset Manager odpowiadając za komercjalizację budynków biurowych, wcześniej zarządzała działami najmu powierzchni biurowych w spółkach:  Savills, czy Polish Properties.

We Wrocławiu już za 2 miesiące do użytkowania zostanie oddany Diamentum Office. Projekt inspirowany strukturą diamentu wyróżnia się elewacją, która w zależności od pory dnia i nasłonecznienia, będzie mieniła się różnymi kolorami. Grupa Cavatina odpowiada także za jeden z najwyższych budynków biurowych we Wrocławiu – Diamentum Office. 14 kondygnacji, które wzniosą się na 53,5 metrów oraz spektakularna podwójna elewacja sprawią, że będzie to charakterystyczny punt we wschodniej części miasta.

We Wrocławiu za komercjalizację obu biurowców odpowiada Klaudiusz Pomykała –regionalny dyrektor komercjalizacji. Klaudiusz posiada 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zarządzał biurem wiodącego lokalnego pośrednika Jot- Be Nieruchomości, współpracował z deweloperami przy komercjalizacji wielu projektów komercyjnych i mieszkaniowych, w tym między innymi firmą ING przy projekcie Thespian czy Holdingiem Leszka Czarneckiego LC Corp przy komercjalizacji wrocławskiego drapacza chmur SKY Tower. Zanim dołączył do Cavatina Holding pracował w firmie Tower Inwestycje, spółce deweloperskiej z Grupy PZU przy komercjalizacji biurowca Oławska 35 we Wrocławiu. Prywatnie miłośnik narciarstwa, żagli i nurkowania poświęcający każdą wolną chwilę na podróże. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA