PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE będzie zarządzać ikoną Londynu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 sie 2013 10:42

CBRE będzie zarządzać ikoną Londynu

Firma CBRE została wybrana na zarządcę budynku Gherkin przez Właściciela 30 St Mary Axe (Bermuda) LP, joint venture pomiędzy IVG EuroSelect 14, funduszem zamkniętym zarządzanym przez IVG Private Funds Management GmbH oraz Evans Randall. Gherkin, który wkrótce będzie obchodził swoje dziesięciolecie, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków na świecie.

REKLAMA

Firma CBRE wygrała przetarg na zarządzanie tym 40-piętrowym wieżowcem o powierzchni 48 tys. mkw., który jest siedzibą Swiss Re oraz wielu innych firm z sektora usług finansowych i konsultingowych takich jak m.in. amerykańska kancelaria prawna Kirkland and Ellis oraz ION Trading, firma z branży technologii finansowych.

CBRE będzie odpowiedzialna za codzienne zarządzanie i utrzymanie budynku, nadzór nad wszystkimi usługami oraz dbanie o 20 najemców Gherkin. Dodatkowo, CBRE będzie pracować z właścicielem nieruchomości nad poprawą satysfakcji najemców. Gherkin został zaprojektowany przez uznaną na świecie pracownię architektoniczną Foster and Partners i został oddany do praktycznego użytku w grudniu 2003 roku, a oficjalne otwarcie miało miejsce w kwietniu 2004.

- Gherkin to niezaprzeczalnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków świata, który stał się również synonimem Londyńskiego City. Konieczne jest aby w dalszym cyklu życia Gherkin nadal dostarczał najwyższej jakości powierzchnię i usługi swoim najemcom. Jesteśmy bardzo dumni, że IVG i Evans Randall powierzyli CBRE zarządzanie tym prestiżowym budynkiem i z radością podejmiemy współpracę z nimi - powiedział David King, prezes działu zarządzania nieruchomościami w CBRE na Wielką Brytanię.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA