PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE doradcą przy nowej inwestycji Ubera w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 sty 2016 14:59

CBRE doradcą przy nowej inwestycji Ubera w Polsce Kraków

Dział Powierzchni Biurowych CBRE doradzał firmie Uber przy procesie negocjacji umowy najmu powierzchni w Centrum Lubicz w Krakowie. Jak już informowaliśmy, amerykański start-up otworzy tu Centrum Operacyjne.

REKLAMA

O inwestycji pisaliśmy na początku grudnia 2015 roku

W Krakowie, na ponad 1000 mkw. powierzchni zatrudnienie znajdzie około 140 pracowników. Centrum Operacyjne będzie drugą lokalizacją firmy UBER w Polsce. 

UBER to amerykański start-up, który powstał w San Francisco w 2009 roku, obecnie firma działa w 67 krajach, oferując swoje usługi w 361 miastach na świecie. Od roku 2014 roku UBER obecny jest w Polsce, pierwszymi użytkownikami aplikacji byli mieszkańcy Warszawy. W przeciągu roku, polski rynek stał się jednym z najszybciej rozwijającym się rynkiem firmy w Europie. Ciepłe przyjęcie aplikacji przez polskich użytkowników i duża otwartość Polaków na innowacje zadecydowały o Centrum Operacyjnego w Krakowie. Krakowski oddział będzie odpowiedzialny za wspieranie społeczności UBERA i rozwijanie procesów biznesowych dla rynków w regionie Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. 

- Polska jest niesamowicie sprzyjającym miejscem dla firm z sektora kreatywnego, BPO oraz startupów. Nasz kraj posiada wysoki potencjał inwestycyjny, młodą i dobrze wykształconą kadrę a także biznesowe środowisko, które wspiera nowe inicjatywy. Ostatnie decyzje największych światowych firm takich jak Google, Facebook i UBER dowodzą, że Polska to najlepsze miejsce do rozwijania biznesu. Ostatni ranking przygotowany przez Brytyjską Szkołę Biznesu i Zarządzania prezentuje Polskę jako trzecią, najlepszą lokalizację na świecie do prowadzenia startupu - komentuje Kamil Tyszkiewicz, Associate Director, Office Agency, CBRE.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA