PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE ma nowych specjalistów ds. inwestycji na rynku nieruchomości

  • Autor: CBRE
  • 20 kwi 2011 13:52

CBRE ma nowych specjalistów ds. inwestycji na rynku nieruchomości

Przemysław Felicki dołączył do działu rynków kapitałowych jako Associate Director w warszawskim biurze CB Richard Ellis.

REKLAMA

W tej roli będzie zajmował się doradztwem ds. sprzedaży i zakupu nieruchomości handlowych, magazynowych i biurowych. Będzie również odpowiedzialny za umacnianie relacji z klientami oraz koordynację badań „due diligence".

Przemysław Felicki jest Licencjonowanym Rzeczoznawcą Majątkowym oraz członkiem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) z ponad 8-letnim doświadczeniem w zakresie doradztwa inwestycyjnego oraz wycen nieruchomości. Swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie Ernst & Young w dziale doradztwa ds. nieruchomości. Zanim dołączył do CBRE, pracował w firmie Knight Frank jako menedżer w dziale rynków kapitałowych, gdzie zajmował się doradztwem przy transakcjach zakupu i sprzedaży nieruchomości, badaniem rynku, wycenami oraz badaniami „due diligence". Poprzednio, przez ponad 3 lata, kierował działem wycen w Knight Frank, będąc odpowiedzialnym za wyceny nieruchomości komercyjnych oraz projektów mieszkaniowych w Polsce i Niemczech.

Przemysław Felicki jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Zarządzanie i Marketing. Ukończył również studia podyplomowe z Wyceny Nieruchomości i Zarządzania na Uniwersytecie Sheffield Hallam w Wielkiej Brytanii oraz na Politechnice Warszawskiej.

Michał Stanisławski awansował zaś na stanowisko konsultanta w dziale rynków kapitałowych. W swojej nowej roli będzie zaangażowany w doradztwo przy inwestycjach w nieruchomości komercyjne. Michał Stanisławski będzie również odpowiedzialny za badania rynku oraz analizy finansowe, zarządzanie transakcjami, zarówno od strony sprzedaży, jak i zakupu, oraz zdobywanie nowych klientów.

Dołączył do CB Richard Ellis w 2008 roku. Poprzednio pracował w centralnym biurze Deutsche Bank w Krakowie.

Jest absolwentem Uniwersytetu Abertay Dundee w Wielkiej Brytanii. Obecnie jest w trakcie studiów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, na wydziale Zarządzania ze specjalizacją w gospodarce nieruchomościami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA