PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Centrum biurowe w Sosnowcu wystawione na sprzedaż

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 lis 2014 09:52

Centrum biurowe w Sosnowcu wystawione na sprzedaż

Ogłoszono przetarg na sprzedaż Centrum Biurowego Aleja 22 w Sosnowcu. To kompleks biurowo-magazynowy, z potencjałem rozwojowym. Według deklaracji sprzedającego stopa zwrotu z inwestycji wynosi 10 proc.

REKLAMA

Centrum Biurowe Aleja 22 w Sosnowcu to kompleks 3 budynków biurowych o powierzchni całkowitej 3 213 mkw. wraz terenem inwestycyjnym 11 799 mkw.

Kompleks zlokalizowany jest w centrum miasta Sosnowiec, w bliskim sąsiedztwie centrum handlowo-usługowego (Real, Kaufland, Netto).

- Centrum Biurowe Aleja 22 to rozpoznawalny adres, oryginalna architektura, bardzo dobra funkcjonalność przestrzeni biurowej i własny parking. To wybrane atuty nieruchomości. W gronie najemców znajduje się wiele renomowanych firm reprezentujących branżę ubezpieczeniową, IT, czy medyczną. Jest to dochodowy i rozwojowy projekt, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia potencjalnego inwestora / nabywcy - podsumowuje Grzegorz Follert, który odpowiedzialny jest za proces sprzedaży z ramienia Fortress Invest Sp. z o.o.

Na dzień ogłoszenia przetargu sprzedaż zwolniona jest z VAT.

Centrum Biurowym Aleja 22 w Sosnowcu zarządza Fortress Invest Sp. z o.o., która odpowiedzialna jest również za kompleksową obsługę procesu sprzedaży. Spółka realizuje całościowo projekty w obszarze inwestycji w nieruchomości komercyjne na Śląsku. Specjalizuje się w projektach biurowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA