PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Centrum handlowo-usługowe powstanie w Ochota Office Park

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 wrz 2013 13:36

Centrum handlowo-usługowe powstanie w Ochota Office Park

Grupa Adgar, która w czerwcu 2013 roku kupiła kompleks biurowy przy Alejach Jerozolimskich 181 ogłosiła, że poza planami opracowania nowej koncepcji architektonicznej, zamierza stworzyć na parterze pierwsze w Polsce centrum usług i handlu dla pasjonatów sportu. Biuro projektowe Hermanowicz Rewski Architekci rozpoczęło już prace nad koncepcją architektoniczną centrum.

REKLAMA

W zachodniej strefie biznesowej blisko centrum Warszawy powstanie obiekt łączący pod jednym dachem infrastrukturę do ćwiczeń, biegania, pływania czy jazdy na rowerze, opiekę trenerów i fizjoterapeutów oraz specjalistyczne sklepy.

Grupa Adgar nawiązała już współpracę z firmą doradczą Colliers International. Według przedstawicieli firmy rozmowy z pierwszymi potencjalnymi najemcami powierzchni handlowej i usługowej potwierdziły duże zainteresowanie projektem.

- Sam trenuję kolarstwo i doskonale wiem, jak ważna jest profesjonalna opieka trenera w czasie ćwiczeń, pomoc doświadczonego doradcy w czasie zakupów, a także możliwość spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń z pasjonatami tej samej dyscypliny, czego nie oferują sklepy samoobsługowe. Bardzo wiele osób zarzuca treningi z powodu źle dobranego sprzętu czy obuwia albo po prostu dlatego, że nie wiedzą, jak je prawidłowo prowadzić. Nasz obiekt z jego kompleksową ofertą będzie stanowił odpowiedź na potrzeby Warszawiaków w tym zakresie - powiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.

- Decyzja Grupy Adgar o stworzeniu centrum sportowego była poprzedzona gruntowną analizą rynku. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że prawie połowa Polaków uprawia sport, a najbardziej popularne dyscypliny to bieganie, jazda na rowerze i pływanie. W 2012 roku regularnie pływało prawie 40%, a jeździło na rowerze 66% mieszkańców naszego kraju. W ostatnich latach prawdziwym fenomenem jest gwałtowny wzrost popularności triathlonu, zwłaszcza w Warszawie, gdzie mieszka ¼ uczestników zawodów w tej dyscyplinie. Wstępne rozmowy z potencjalnymi partnerami centrum wskazują na duże zainteresowanie projektem - powiedziała Marta Machus-Burek, dyrektor ds. strategii handlowych w dziale doradztwa i rozwoju projektów inwestycyjnych w firmie Colliers International.

W centrum sportowym Adgar pod jednym dachem zostaną zgromadzone także specjalistyczne sklepy sportowe.

Kompleks biurowy Ochota Office Park usytuowany w zachodniej strefie biznesowej blisko centrum stolicy, składa się z trzech połączonych ze sobą budynków o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej ponad 43 000 mkw. W sumie kompleks oferuje ponad 1100 miejsc postojowych.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA