PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Centrum handlowo-usługowe powstanie w Ochota Office Park

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 wrz 2013 13:36

Centrum handlowo-usługowe powstanie w Ochota Office Park

Grupa Adgar, która w czerwcu 2013 roku kupiła kompleks biurowy przy Alejach Jerozolimskich 181 ogłosiła, że poza planami opracowania nowej koncepcji architektonicznej, zamierza stworzyć na parterze pierwsze w Polsce centrum usług i handlu dla pasjonatów sportu. Biuro projektowe Hermanowicz Rewski Architekci rozpoczęło już prace nad koncepcją architektoniczną centrum.

REKLAMA

W zachodniej strefie biznesowej blisko centrum Warszawy powstanie obiekt łączący pod jednym dachem infrastrukturę do ćwiczeń, biegania, pływania czy jazdy na rowerze, opiekę trenerów i fizjoterapeutów oraz specjalistyczne sklepy.

Grupa Adgar nawiązała już współpracę z firmą doradczą Colliers International. Według przedstawicieli firmy rozmowy z pierwszymi potencjalnymi najemcami powierzchni handlowej i usługowej potwierdziły duże zainteresowanie projektem.

- Sam trenuję kolarstwo i doskonale wiem, jak ważna jest profesjonalna opieka trenera w czasie ćwiczeń, pomoc doświadczonego doradcy w czasie zakupów, a także możliwość spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń z pasjonatami tej samej dyscypliny, czego nie oferują sklepy samoobsługowe. Bardzo wiele osób zarzuca treningi z powodu źle dobranego sprzętu czy obuwia albo po prostu dlatego, że nie wiedzą, jak je prawidłowo prowadzić. Nasz obiekt z jego kompleksową ofertą będzie stanowił odpowiedź na potrzeby Warszawiaków w tym zakresie - powiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.

- Decyzja Grupy Adgar o stworzeniu centrum sportowego była poprzedzona gruntowną analizą rynku. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że prawie połowa Polaków uprawia sport, a najbardziej popularne dyscypliny to bieganie, jazda na rowerze i pływanie. W 2012 roku regularnie pływało prawie 40%, a jeździło na rowerze 66% mieszkańców naszego kraju. W ostatnich latach prawdziwym fenomenem jest gwałtowny wzrost popularności triathlonu, zwłaszcza w Warszawie, gdzie mieszka ¼ uczestników zawodów w tej dyscyplinie. Wstępne rozmowy z potencjalnymi partnerami centrum wskazują na duże zainteresowanie projektem - powiedziała Marta Machus-Burek, dyrektor ds. strategii handlowych w dziale doradztwa i rozwoju projektów inwestycyjnych w firmie Colliers International.

W centrum sportowym Adgar pod jednym dachem zostaną zgromadzone także specjalistyczne sklepy sportowe.

Kompleks biurowy Ochota Office Park usytuowany w zachodniej strefie biznesowej blisko centrum stolicy, składa się z trzech połączonych ze sobą budynków o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej ponad 43 000 mkw. W sumie kompleks oferuje ponad 1100 miejsc postojowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA