PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Centrum Usług Biznesowych w Poznaniu znów zatrudnia

  • Autor: PAP
  • 27 paź 2016 13:05

Centrum Usług Biznesowych w Poznaniu znów zatrudnia fot. Fotolia

Ponad 200 osób zamierza zatrudnić w najbliższych miesiącach Centrum Usług Biznesowych GSK IT w Poznaniu. Obecnie placówka obsługująca 100 tys. pracowników koncernu farmaceutycznego GSK na całym świecie zatrudnia pół tysiąca osób.

REKLAMA

Centrum w Poznaniu stanowi jedno z sześciu centrów globalnych usług IT GSK na świecie, będąc jednocześnie jednym z najbardziej nowoczesnych Centrów Usług Biznesowych w Europie. Swoją działalność rozpoczęło jako pierwsze z nich 11 lat temu. Podobne placówki zostały zbudowane na jej wzór w USA, Wielkiej Brytanii, Kostaryce oraz Malezji.

GSK IT poszukuje osób z doświadczeniem operacyjnym lub menedżerskim w procesach i technologiach IT, jak i gotowych na zmianę kierunku swojej ścieżki kariery kandydatów z wykształceniem ekonomicznym lub filologicznym - w tym studentów i absolwentów uczelni.

- W związku z ciągłym rozwojem GSK IT w Poznaniu, planujemy zatrudnić ponad dwustu nowych członków zespołu, którzy dołączyliby do nas w ciągu najbliższych kilku lat. Zespół specjalistów pracujących w Poznaniu będzie odpowiedzialny za realizację części globalnej strategii IT GSK, dostarczając głęboką wiedzę i doświadczenie w strategicznych z punktu widzenia biznesu systemach IT w firmie - poinformował Daniel Lebeau z GSK.

Od kandydatów nie jest wymagana wiedza specjalistyczna. 40 proc. obecnych pracowników poznańskiej placówki nie ma pierwotnego wykształcenia informatycznego, a niezbędną wiedzę zdobywa dzięki zapewnianej przez firmę ofercie rozwojowej.

- Podejmowana od lat współpraca z poznańskimi uczelniami jest bardzo efektywna - pozwala znaleźć miejsca pracy najlepszym studentom i absolwentom, a nam fantastycznych członków zespołu GSK IT - powiedział dyrektor Globalnego Centrum GSK IT w Polsce Sebastian Drzewiecki.

Główne obszary wspierane przez GSK IT to m.in.: bezpieczeństwo IT, systemy zarządzania i monitorowania produkcji leków, badania i rozwój, bazy i hurtownie danych czy rozwiązania mobilne.

W Polsce firma GSK obecna jest od 1978 roku. W 1998 r. koncern kupił Polfę Poznań. Ośrodek GSK IT Poznań został otwarty w 2005 r., w krótkim czasie wyspecjalizował się w obsłudze i świadczeniu usług informatycznych dla oddziałów GSK na całym świecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA