PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Centrum Usług Biznesowych w Poznaniu znów zatrudnia

  • Autor: PAP
  • 27 paź 2016 13:05

Centrum Usług Biznesowych w Poznaniu znów zatrudnia fot. Fotolia

Ponad 200 osób zamierza zatrudnić w najbliższych miesiącach Centrum Usług Biznesowych GSK IT w Poznaniu. Obecnie placówka obsługująca 100 tys. pracowników koncernu farmaceutycznego GSK na całym świecie zatrudnia pół tysiąca osób.

REKLAMA

Centrum w Poznaniu stanowi jedno z sześciu centrów globalnych usług IT GSK na świecie, będąc jednocześnie jednym z najbardziej nowoczesnych Centrów Usług Biznesowych w Europie. Swoją działalność rozpoczęło jako pierwsze z nich 11 lat temu. Podobne placówki zostały zbudowane na jej wzór w USA, Wielkiej Brytanii, Kostaryce oraz Malezji.

GSK IT poszukuje osób z doświadczeniem operacyjnym lub menedżerskim w procesach i technologiach IT, jak i gotowych na zmianę kierunku swojej ścieżki kariery kandydatów z wykształceniem ekonomicznym lub filologicznym - w tym studentów i absolwentów uczelni.

- W związku z ciągłym rozwojem GSK IT w Poznaniu, planujemy zatrudnić ponad dwustu nowych członków zespołu, którzy dołączyliby do nas w ciągu najbliższych kilku lat. Zespół specjalistów pracujących w Poznaniu będzie odpowiedzialny za realizację części globalnej strategii IT GSK, dostarczając głęboką wiedzę i doświadczenie w strategicznych z punktu widzenia biznesu systemach IT w firmie - poinformował Daniel Lebeau z GSK.

Od kandydatów nie jest wymagana wiedza specjalistyczna. 40 proc. obecnych pracowników poznańskiej placówki nie ma pierwotnego wykształcenia informatycznego, a niezbędną wiedzę zdobywa dzięki zapewnianej przez firmę ofercie rozwojowej.

- Podejmowana od lat współpraca z poznańskimi uczelniami jest bardzo efektywna - pozwala znaleźć miejsca pracy najlepszym studentom i absolwentom, a nam fantastycznych członków zespołu GSK IT - powiedział dyrektor Globalnego Centrum GSK IT w Polsce Sebastian Drzewiecki.

Główne obszary wspierane przez GSK IT to m.in.: bezpieczeństwo IT, systemy zarządzania i monitorowania produkcji leków, badania i rozwój, bazy i hurtownie danych czy rozwiązania mobilne.

W Polsce firma GSK obecna jest od 1978 roku. W 1998 r. koncern kupił Polfę Poznań. Ośrodek GSK IT Poznań został otwarty w 2005 r., w krótkim czasie wyspecjalizował się w obsłudze i świadczeniu usług informatycznych dla oddziałów GSK na całym świecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA