PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ci sami najemcy, ale nie takie same biura w Horizon Plaza

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 23 sie 2016 10:24

Ci sami najemcy, ale nie takie same biura w Horizon Plaza Horizon Plaza

Dwóch najemców przedłużyło umowy najmu w Horizon Plaza. Obie firmy postanowiły powiększyć swoje biura.

REKLAMA

Money Makers Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, należące do Grupy Alior Banku oraz spółka ProData Consult, świadcząca usługi konsultingowe z zakresu IT, zostają w Horizon Plaza na kolejne lata i jednocześnie powiększają swoje biura. W procesie wynajmu pośredniczyła firma doradcza Knight Frank, reprezentując Union Investment Real Estate GmbH, właściciela nieruchomości.

Money Makers TFI, obecne w budynku od 2010 r., powiększyło swoje biuro o 100 mkw. do 250 mkw. Z kolei ProData Consult, która dołączyła do grona najemców Horizon Plaza w 2013 roku i zaczynała od biura o metrażu nieco ponad 200 mkw., po ostatnim dobraniu powierzchni, wynajmuje około 1 700 mkw.

- Decyzja obu firm o dalszym rozwoju w tej lokalizacji potwierdza, że są najemcy, którzy decydują się rosnąć na Służewcu, jeśli tylko zapewni się im dogodne warunki, jak ma to miejsce w przypadku Horizon Plaza - mówi Maciej Skubiszewski, Starszy Negocjator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w Knight Frank.

Horizon Plaza to nowoczesny kompleks biurowy klasy A, składający się z dwóch budynków zróżnicowanych pod względem wysokości i kształtu. Oferuje łącznie 35 tys. mkw. powierzchni biurowej. W budynku znajdują się parkingi dla rowerów oraz prysznice dla rowerzystów, zaś pod całym kompleksem mieści się dwukondygnacyjny, podziemny parking z miejscami na blisko 600 samochodów.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA