PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ciąg dalszy kontrowersji wokół biurowca na Starówce. Zgodę na budowę wydała... matka architekta

  • Autor: Onet.pl
  • 04 lis 2013 13:42

Ciąg dalszy kontrowersji wokół biurowca na Starówce. Zgodę na budowę wydała... matka architekta

Biu­row­iec przy pl. Zam­ko­wym w War­sza­wie nie ma dobrej prasy. Okazuje się, że zgodę na re­ali­za­cję tej kon­tro­wer­syj­nej in­we­sty­cji wy­da­ła... matka współ­au­to­ra pro­jek­tu, urzęd­nicz­ka dziel­ni­cy Śród­mie­ście. Po tym jak o spra­wie po­in­for­mo­wały media, na­czel­nicz­ka po­da­ła się do dy­mi­sji - informuje Onet.pl.

REKLAMA

Burza wokół budowy biurowca, zlokalizowanego niespełna 100 metrów od Kolumny Zygmunta trwa od początków tej inwestycji. Są zdania, że bu­dy­nek oszpe­ci Sta­rów­kę i że nie pasuje ar­chi­tek­tonicznie. Okazało się też, że nie prze­pro­wa­dzo­no kon­sul­ta­cji w tej spra­wie z przed­sta­wi­cie­la­mi Or­ga­ni­za­cji Na­ro­dów Zjed­no­czo­nych do Spraw Oświa­ty, Nauki i Kul­tu­ry UNE­SCO.

Teraz wiadomo, że autora projektu i urzędniczkę, która wydała pozowlenie na budowę łączy bliskie po­kre­wień­stwo. Urzęd­nicz­ka przemilczała ten fakt przed prze­ło­żo­nymi. Twierdziła też, że de­cy­zję podjęła z upo­waż­nie­nia pre­zy­dent War­sza­wy.

Urząd mia­sta wsz­czął kon­tro­lę w tej spra­wie - informuje Onet.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA