PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

City Service zarządza nieruchomościami KNF

  • Autor: propertynews.pl
  • 22 lut 2013 09:26

Spółka ZZN WAM z Grupy City Service, która zarządza jedną z największych grup świadczących usługi zarządzania nieruchomościami w krajach nadbałtyckich i Europie Środkowo-Wschodniej, pozyskała pierwszy kontrakt w polskim segmencie nieruchomości komercyjnych. Od 14 lutego 2013 r. ZZN WAM rozpoczęła administrowanie nieruchomościami biurowymi Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) w Warszawie.

REKLAMA

Zarządzanie infrastrukturą obiektów biurowych Komisji Nadzoru Finansowego obejmuje zarządzanie infrastrukturą budynków i kompleksową obsługę urządzeń technicznych.

W grudniu 2012 r. Grupa City Service nabyła od Skarbu Państwa 100 proc. udziałów w polskiej spółce Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o. Od tego roku City Service, poprzez ZZN WAM, rozwija również ofertę usług zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.

City Service z siedzibą w Wilnie, na Litwie, jest firmą zarządzającą jedną z największych grup świadczących usługi zarządzania nieruchomościami w krajach nadbałtyckich i Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka świadczy usługi zarządzania budynkami mieszkalnymi, nieruchomościami komercyjnymi (takimi jak np. banki czy centra handlowe), przemysłowymi (jak np. fabryki) oraz budynkami użyteczności publicznej (np. szkoły czy budynki administracji publicznej- m.in. siedziba Prezydenta Litwy) na Litwie, Łotwie, Ukrainie oraz w Rosji.

- W Polsce - poprzez ZZN WAM - obecnie oferujemy przede wszystkim kompleksową administrację obiektów mieszkaniowych. Stopniowo chcemy powiększać bazę klientów o najemców powierzchni komercyjnych we wszystkich segmentach tego rynku, na terenie całego kraju, podobnie jak na pozostałych rynkach, na których działamy. Dzięki skali działalności City Service i ponad trzynastoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostosowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb i możliwości polskich najemców obiektów komercyjnych - mówi Zilvinas Lapinskas, dyrektor generalny City Service.

Łączna powierzchnia wszystkich nieruchomości (mieszkaniowych i komercyjnych) znajdujących się w zarządzaniu City Service to 24,7 mln mkw., z czego aż 8,5 mln mkw. przypada na obiekty na rynku polskim. Łączna powierzchnia nieruchomości komercyjnych zarządzanych przez City Service to około 2 mln mkw.

Wśród klientów komercyjnych City Service są m.in. znane na Litwie jak i w Polsce banki DnB, Nordea Bank Finland, czy Swedbank. Firma zarządza też kompleksem parku wodnego ‘Vichy" na Litwie oraz licznymi hotelami i centrami handlowymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Znawca tematu... 2013-03-12 15:24:12
    Mam wrażenie, że City Service podchodzi do tematu trochę po omacku..., a może po raz kolejny, tak jak w przypadku zatajenia informacji o masowych przejęciach wspólnot przez byłych dyrektorów spółki, został wprowadzony w błąd co do samej jej nazwy...?? Czyżby komuś zależało na totalnej kompromitacji Litwinów...?
  • Znawca tematu... 2013-03-12 15:17:27
    Zadziwiająca jest decyzja City Service o pozostawieniu bez zmiany dotychczasowej nazwy ZZN WAM, ponieważ ten skrót oznacza Zespół Zarządców Nieruchomości Wojskowej Agencji Mieszkaniowej, czyżby Litwini chcieli być kojarzeni z negatywnie odbieranymi koneksjami z zamierzchłą wojskowością...??? ZZN zawsze chciał usunięcia skrótu "WAM", ponieważ z tego właśnie powodu miał wielokrotnie problemy w pozyskaniu nieruchomości... Hmmm...

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA