PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Colliers: Rynek inwestycyjny zwolni, ale część kapitału może przenieść się na kontynent

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 cze 2016 09:06

Colliers: Rynek inwestycyjny zwolni, ale część kapitału może przenieść się na kontynent Piotr Mirowski, dyrektor działu doradztwa inwestycyjnego i partner w Colliers International

Rynek inwestycyjny zwolni. Część kapitału może przenieść się na kontynent - tak specjalnie dla PropertyNews.pl skomentował wyniki referendum w Wielkie Brytanii Piotr Mirowski, dyrektor działu doradztwa inwestycyjnego i partner w Colliers International.

REKLAMA

Ostateczne wyniki referendum potwierdzają, że większość (51,9 proc.) Brytyjczyków opowiedziała się za wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

– W Wielkiej Brytanii w krótkim okresie utrzyma się niepewność wśród inwestorów, którzy będą obserwować jak zareaguje gospodarka i rynek najemców, dlatego spodziewamy się, że rynek inwestycyjny spowolni. Część kapitału może przenieść się na kontynent, co również może być okazją dla regionu CEE, jednocześnie w UK może nastąpić lekka fluktuacja cen, co w połączeniu z osłabieniem się funta może przyciągnąć nowy kapitał – mówi Piotr Mirowski, dyrektor działu doradztwa inwestycyjnego i partner w Colliers International.

 

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA