PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Colliers zatrudnia specjalistę od tworzenia strategii środowiska pracy

  • Autor: propertynews.pl
  • 02 cze 2016 10:28

Colliers zatrudnia specjalistę od tworzenia strategii środowiska pracy Grzegorz Rajca

Do działu Workplace Innovation firmy Colliers International dołączył Grzegorz Rajca, obejmując stanowisko specjalisty. Wspólnie z Sylwią Pędzińską oraz Dorotą Osiecką zajmie się tworzeniem strategii środowiska pracy oraz doradztwem w zakresie zarządzania zmianą.

REKLAMA

Grzegorz Rajca jest psychologiem organizacji, analitykiem danych i konsultantem. Od 6 lat związany z branżą doradczą, łączy wiedzę z obszaru nauk społecznych oraz kompetencje z zakresu modelowania statystycznego i psychometrii.

Projektuje rozwiązania i narzędzia oparte na sprawdzonych koncepcjach z obszaru nauk społecznych, uwzględniając wyniki aktualnych badań. Swoją drogę zawodową w obszarze doradztwa rozpoczął w Polskiej Fundacji Badań nad Zarządzaniem. Następnie pracował jako konsultant w Instytucie Gaussa, gdzie prowadził projekty w podejściu evidence-based, budował i konsultował narzędzia dedykowane dla biznesu – testy psychologiczne, kwestionariusze, ankiety. Projektował i prowadził badania w organizacjach, odpowiadał za analizy statystyczne oraz za obszar interpretacji i wizualizacji danych z badań ilościowych.

- Badania pokazują, że wdrożenie rozwiązań z zakresu flexible workplace sprawia, że jesteśmy zdrowsi, szczęśliwsi i pracujemy wydajniej. Jednakże samo przebudowanie fizycznej przestrzeni to stanowczo za mało, aby móc oczekiwać wymiernych rezultatów. Bezpieczne wdrażanie dużych zmian w organizacji jest procesem wielowymiarowym, który wymaga kompleksowego podejścia i specjalistycznej wiedzy z wielu dziedzin - mówi Grzegorz Rajca, specjalista w dziale Workplace Innovation, Colliers International.

- To, na ile efektywnie jest wykorzystywana przestrzeń biurowa, zależy od bardzo wielu czynników. Istotną rolę odgrywają tu kwestie kojarzone najczęściej z pracą działów HR, takie jak kultura organizacji, preferencje pracowników wynikające z ich profilu psychologicznego, czy też kompetencje kadry menedżerskiej np. w zakresie zarządzania zespołami rozproszonymi. Paradoksalnie, jest to jednocześnie obszar często zaniedbywany w projektach z zakresu workplace innovation - wyjaśnia Rajca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA