PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Comarch szuka wykonawcy dla projektu biurowego w Krakowie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 lip 2013 12:02

Comarch szuka wykonawcy dla projektu biurowego w Krakowie

Comarch rozpisał przetarg i zbuduje nowoczesne centrum produkcyjno-biurowe w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Krakowie. To już szóste centrum w Krakowie, w które inwestuje działający na rynkach międzynarodowych krakowski producent systemów informatycznych.

REKLAMA

Budynek zostanie zaprojektowany przez Architecture Studio Jose Casquet we współpracy z Buro Happold. Inwestycja planowana jest w latach 2013-2015. Od 2015 roku będą tam pracować informatycy, programiści, konsultanci i pracownicy administracji Comarch. Dodatkowo, w nowopowstałym budynku znajdzie się ultranowoczesne Data Center.

Produkowane tam będą także oprogramowanie, systemy teleinformatyczne i elektroniczne, ponadto świadczone będą tam usługi w zakresie informatyki oraz teleinformatyki.

- Wartość planowanej inwestycji to kwota około 50-60 mln zł. Inwestycja prowadzona będzie w latach 2013-2015, a spółka planuje rozpoczęcie działalności w nowo wybudowanym budynku w 2015 roku - mówił na początku lipca Paweł Kozyra z Comarchu.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA