PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Coraz głośniej o .KTW. Debiut na Europejskim Kongresie Gospodarczym

 • Autor: propertynews.pl
 • 26 kwi 2016 13:20

Coraz głośniej o .KTW. Debiut na Europejskim Kongresie Gospodarczym Fot. www.ktwcentre.pl

Oficjalną stroną internetową i materiałem filmowym TDJ Estate rozpoczyna promocję swojego projektu – nowoczesnego kompleksu biurowego .KTW, którego budowa rozpocznie się niebawem w samym centrum Katowic.

REKLAMA

Zaprezentowana dzisiaj witryna internetowa projektu .KTW zawiera wstępne informacje o samej inwestycji, inspiracjach architektów oraz otoczeniu obiektu. Po oficjalnej prezentacji budynku, strona zostanie uzupełniona o szczegółowe informacje techniczne i funkcjonalne oraz materiały graficzne, przedstawiające detale projektu .KTW i założenia komercyjne.

– Chcemy, aby nasza inwestycja biurowa nie była postrzegana jedynie przez pryzmat dostępnej powierzchni, ale trafnie wskazywała potencjały Katowic i 2-milionowego obszaru metropolitalnego oraz oddawała ducha kultury, panującego w najbliższym sąsiedztwie .KTW. Wyzwanie, jakie zostało postawione przed architektami Medusa Group nie ograniczało się jedynie do funkcjonalnej i użytkowej architektury, lecz polegało na stworzeniu miejsca przyjaznego ludziom. Przyszli najemcy będą mogli korzystać z bogatego zaplecza usługowego, jak też ogólnodostępnej przestrzeni dla sztuki i muzyki – mówi Kamil Krępa, dyrektor ds. komercjalizacji TDJ Estate.

Razem ze stroną internetową upubliczniony został także materiał filmowy, składający się z wypowiedzi architektów oraz mieszkańców, których w trakcie sondy ulicznej poproszono o ocenę projektu. Jego celem jest promocja oficjalnej prezentacji szczegółów biurowców .KTW, która nastąpi 19 maja br. w trakcie VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (godz. 13:15, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, sala wielofunkcyjna „B”). W ramach przedmowy do tego wydarzenia, autorzy projektu architektonicznego biurowców z pracowni Medusa Group oraz przedstawiciel inwestora wezmą udział w panelu na temat „Przestrzeni publicznej w miastach”.

– Zdajemy sobie sprawę, jak duże obowiązki spoczywają na deweloperach realizujących swoje projekty w przestrzeni publicznej. W przypadku .KTW, dzięki intensywnej pracy z architektami, jesteśmy świadomi ostatecznego kształtu detalu architektonicznego budynków oraz istoty otoczenia inwestycji, które wkomponowuje się w kontekst Strefy Kultury. Udział w takiej dyskusji jest dla nas wyjątkowo cenny – mówi Maciej Wójcik, prezes zarządu TDJ Estate.

 • 1
 • 2
 • podejrzliwy 2016-06-14 19:26:42
  Ciekawszą, bo bardziej kontrowrsyjną jest inwestycja budowy za ok 170 mln zł biurowca w Warszawie przy ul Kruczkowskiego 2 jako siedziby Polskiej Spółki Gazownictwa. Decyzją zarządu PGNiG, budynek jest przeznaczony do sprzedaży. Strata z tej transakcji jest szacowana na kwotę 20-40 mln zł. Nabywcą jest biznesmen powiązany pośrednio z członkami zarządu PGNiG, o czym jest mowa w artykule w 24 numerze wSieci. Podejrzane to wszystko...
 • gfd 2016-05-20 05:49:28
  Miło
 • ef 2016-05-19 16:04:38
  Ehh

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA