PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Coraz głośniej o .KTW. Debiut na Europejskim Kongresie Gospodarczym

 • Autor: propertynews.pl
 • 26 kwi 2016 13:20

Coraz głośniej o .KTW. Debiut na Europejskim Kongresie Gospodarczym Fot. www.ktwcentre.pl

Oficjalną stroną internetową i materiałem filmowym TDJ Estate rozpoczyna promocję swojego projektu – nowoczesnego kompleksu biurowego .KTW, którego budowa rozpocznie się niebawem w samym centrum Katowic.

REKLAMA

Zaprezentowana dzisiaj witryna internetowa projektu .KTW zawiera wstępne informacje o samej inwestycji, inspiracjach architektów oraz otoczeniu obiektu. Po oficjalnej prezentacji budynku, strona zostanie uzupełniona o szczegółowe informacje techniczne i funkcjonalne oraz materiały graficzne, przedstawiające detale projektu .KTW i założenia komercyjne.

– Chcemy, aby nasza inwestycja biurowa nie była postrzegana jedynie przez pryzmat dostępnej powierzchni, ale trafnie wskazywała potencjały Katowic i 2-milionowego obszaru metropolitalnego oraz oddawała ducha kultury, panującego w najbliższym sąsiedztwie .KTW. Wyzwanie, jakie zostało postawione przed architektami Medusa Group nie ograniczało się jedynie do funkcjonalnej i użytkowej architektury, lecz polegało na stworzeniu miejsca przyjaznego ludziom. Przyszli najemcy będą mogli korzystać z bogatego zaplecza usługowego, jak też ogólnodostępnej przestrzeni dla sztuki i muzyki – mówi Kamil Krępa, dyrektor ds. komercjalizacji TDJ Estate.

Razem ze stroną internetową upubliczniony został także materiał filmowy, składający się z wypowiedzi architektów oraz mieszkańców, których w trakcie sondy ulicznej poproszono o ocenę projektu. Jego celem jest promocja oficjalnej prezentacji szczegółów biurowców .KTW, która nastąpi 19 maja br. w trakcie VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (godz. 13:15, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, sala wielofunkcyjna „B”). W ramach przedmowy do tego wydarzenia, autorzy projektu architektonicznego biurowców z pracowni Medusa Group oraz przedstawiciel inwestora wezmą udział w panelu na temat „Przestrzeni publicznej w miastach”.

– Zdajemy sobie sprawę, jak duże obowiązki spoczywają na deweloperach realizujących swoje projekty w przestrzeni publicznej. W przypadku .KTW, dzięki intensywnej pracy z architektami, jesteśmy świadomi ostatecznego kształtu detalu architektonicznego budynków oraz istoty otoczenia inwestycji, które wkomponowuje się w kontekst Strefy Kultury. Udział w takiej dyskusji jest dla nas wyjątkowo cenny – mówi Maciej Wójcik, prezes zarządu TDJ Estate.

 • 1
 • 2
 • podejrzliwy 2016-06-14 19:26:42
  Ciekawszą, bo bardziej kontrowrsyjną jest inwestycja budowy za ok 170 mln zł biurowca w Warszawie przy ul Kruczkowskiego 2 jako siedziby Polskiej Spółki Gazownictwa. Decyzją zarządu PGNiG, budynek jest przeznaczony do sprzedaży. Strata z tej transakcji jest szacowana na kwotę 20-40 mln zł. Nabywcą jest biznesmen powiązany pośrednio z członkami zarządu PGNiG, o czym jest mowa w artykule w 24 numerze wSieci. Podejrzane to wszystko...
 • gfd 2016-05-20 05:49:28
  Miło
 • ef 2016-05-19 16:04:38
  Ehh

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA